Ankaragücü
Giriş Tarihi : 31-05-2019 18:10   Güncelleme : 31-05-2019 18:10

Nihat Özdemir'den Ankaragücü'ne Ziyaret

Nihat Özdemir'den Ankaragücü'ne Ziyaret

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkan Vekili ve aynı zamanda TFF Başkan adayı olan Nihat Özdemir, Ankaragücü Başkanı Mehmet Yiğiner’i makamında ziyaret etti.

Ankaragücü'nde geçmiş yıllarda yöneticilikte yapmış olan TFF Başkan Vekili Nihat Özdemir ziyarette yaptığı konuşmada, Ankaragücü’nü yakından takip ettiğini belirtti.

Ankaragücü'nün, zor şartlara rağmen Süper Lig’e çıktığını ve bu yıl ligde kalmayı başararak önemli bir olaya imza attığını aktaran Nihat Özdemir, Mehmet Yiğiner’i tebrik etti. Ayrıca Özdemir, Ankaragücü’nün her geçen yıl üzerine koyarak başarılı bir grafik çizdiğini söyledi.

Yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Mehmet Yiğiner ise futbol kulüplerin tesisleşme, mali yapı gibi sorunlarına değinerek, Türk futbolunu daha ileriye taşımak için yeni çalışmaların yapılması gerektiğini ifade etti.
1 Haziranda yapılacak TFF Başkanlığı seçimlerinde adaylığını açıklayan Nihat Özdemir’e başarılar dileyen Mehmet Yiğiner, yapılacak seçimlerin futbol camiası için hayırlı olmasını diledi.

Ziyaretin sonunda Başkan Mehmet Yiğiner, TFF Başkan Vekili Nihat Özdemir’e Ankaragücü tespihi hediye etti.

Ziyarette Voleybol Federasyonu Başkanı Akif Üstündağ ve Ankaragücü Başkan Yardımcısı Metin Akyüz de hazır bulundu.