Reklamı Geç

Mehmet Yiğiner'den Flaş Açıklamalar

Mehmet Yiğiner'den Flaş Açıklamalar
Bu içerik 810 kez okundu.

Ankaragücü Başkanı Mehmet Yiğiner, Başakşehir maçı öncesinde Aspor’a konuştu.

Başkan Mehmet Yiğiner, Çaykur Rizespor-Galatasaray maçıyla ilgili yaşanan hakem hataları ve sonrasında yaşanan büyük tartışmalarla ilgili şunları söyledi:

“Her zaman hakemlerin ligin altında olduğunu söyledik. Hakemlerin performansı çok düşük seviyede. Öyle hatalar yapılıyor ki. Geçen hafta Rize maçında yaşanan penaltı pozisyonu var. Konya maçında aynı şekilde. 4-5 maçta aynı şekilde hakem hatalarından puanlarımız gitti.

Kulüpler Birliği’nin “Hakemler de insandır hata yapabilir. Art niyet aramayın. Art niyet ararsak maçları yönetecek hakem bulamayız” diye bildiri yayınladılar. Üzülerek söylüyorum ki, “17 kulüp bu bildiriyi yayınlayıp altına imza attı” deniyor. Bunu düzeltmek istiyorum. Ankaragücü ile birlikte 8 kulüp daha bu bildiriye karşı çıktı. “Bu kadar bariz hatalar olmamalı” diye tepkimizi dile getirdik. Dün bu bildiriyi yayınlayanlar, hakemlere toz kondurmayanlar bugün bakıyorsunuz FERYAT FİGAN… Geçen hafta kimse bağırmadı. Bizim penaltı golüyle iki puanımız gitti. Ondan önceki maçlarda da aynı şekilde. Sadece bizimle ilgili değil. Diğer kulüplerle ilgili de mağduriyetler yaşanıyordu ama herkes sessiz kalıyordu. Bugün bakıyorsunuz feryat figan isyan ediyorlar. O zaman çelişki ortaya çıkıyor.
“Seviyeyi yukarı çıkarmamız lazım”

Yiğiner, hakemlerle ilgili ne yapılmalı sorusuna da “Sıkıntı alttan gelen hakemlerin az olması. Bu işi yapabilecek gördüğünü çalabilecek büyük maçları kaldırabilecek çok hakem yok. Mevcut yapıyı nasıl işlevsel hale getirebiliriz. İlk etapta bunu organize ederiz. Herkes düdüğünü asarsa hakem kalmayacak. Bundan sonra yetişecek hakemlere özel ilgi gösterilmeli. Hakemler iyi yetiştirilmeli. Seviyeyi yukarıya çıkarmamız lazım ki marka değerimiz artsın. Adaletli olsunlar istiyoruz. Her geldiğimiz yerde soru işaretiyle karşılaşıyoruz. Hakemler adaletli ve iyi yönetim yaparlarsa Türk futboluna katkı sağlarlar” diye konuştu.

ankaragücü mehmet yiğiner
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
halil     2019-05-12 Başkan geçen haftayı bırak. Başakşehir maçında %100 penaltın verilmiyor yine ses çıkarmıyorsun. Rize başkanı gibi cesur ol. Pozisyonu görmek istersen bu linkten ulaşabilirsin. https://www.facebook.com/AlayinaIsyanInadinaAnkaragucu/videos/332744974107914/
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Eljif Elmas Napoli'de
Eljif Elmas Napoli'de
Spor Ekranı
Spor Ekranı
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi