Reklamı Geç

Altay Bayındır 'Benim Takımım Ankaragücü'

Altay Bayındır 'Benim Takımım Ankaragücü'
Bu içerik 1406 kez okundu.

Ankaragücü  genç kalecisi Altay Bayındır,  Korcan Çelikay ve Johannes Hopf gibi tecrübeli iki kalecinin bulunmasına rağmen kendisinini oynamasının hocaların takdiri olduğunu söyledi.

Altay, "İkisi de çok değerli isimler. Sahaya çıktığımda sadece işime odaklanıyorum. Hocamın dediklerini saha içinde yapmaya çalışıyorum" dedi.

Altay, Korcan Çelikay'ın kendisine her zaman destek olduğunu belirterek, "Benim en büyük şanslarımdan bir tanesi de Korcan ağabeyin burada olması. Ağabeylik vasıflarını çok güzel bir şekilde yerine getiriyor. Saha içinde rekabetimiz var ama 'kim oynadı, kim oynamadı' söylemleri hiçbir zaman olmuyor. Sonuçta ikimiz de armanın başarısı için mücadele veriyoruz" diye konuştu.
A Milli Takım ve Ankaragücü

Altay Bayındır, en büyük amacının A Milli Takım kalesini korumak olduğunu belirterek, hedefleri konusunda basamak basamak düşündüğünü belirterek, "Hocalarım görev veriyor ve ligde oynuyorum. En iyi şekilde kaleyi korumak görevim. Devamlılık sürecinden sonra tabii ki hedefler en üst, yani zirvedir. Ümit Milli Takım'da oynuyorum ancak A Milli Takım'da oynamak en büyük hedeflerimden bir tanesi" dedi.

"Ankaragücü'nde çok güzel, çok ciddi başarılara imza atmak istediğini söyleyen Altay, "Buradan kulübüme güzel bir kazanç sağlayarak, Avrupa kulüplerine gidebilirim. Hedefim ve düşüncelerim bu yönde. A Milli Takım kalesi ve Avrupa ligleri bundan sonraki hedeflerim. Süper Lig de A Milli Takım kalecilerinin seçildiği bir yer. Elimden gelen en iyi performansı sergilediğimde, A Milli Takım da bana yakındır diye düşünüyorum. Kaleciler genel olarak lider ruhlu insanlardır. Her türlü eleştiriyi de güzel iltifatları da kaldırmak gerekiyor. Ayağı yere sağlam basmak gerekiyor ki hatayı en aza indirgeyesin. Her futbolcu profesyonel düzeyde olsa dahi hata yapabiliyor. O yüzden bir çok kişi kaleciliğin nankör bir meslek olduğunu söylüyor. Öyle de zaten" ifadesini kullandı.

Altay, "Benim kulübüm Ankaragücü. Benim başarılı olmasını istediğim kulüp, oynadığım kulüptür. Ben buradan ekmek yiyorum. Tarafı olduğum bir takım yoktur. Benim için en büyük başarı Ankaragücü'nün başarısıdır" dedi.

ankaragücü altay bayındır haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Eljif Elmas Napoli'de
Eljif Elmas Napoli'de
Spor Ekranı
Spor Ekranı
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi