Reklamı Geç

Ahmet Ağaoğlu 3 Yıl Daha Tarabzonspor Başkanı

Ahmet Ağaoğlu 3 Yıl Daha Tarabzonspor Başkanı
Bu içerik 1259 kez okundu.

Trabzonspor'da Ahmet Ağaoğlu, tek aday olarak girdiği 74'üncü Olağan Genel Kurul'da yeniden başkanlığa seçildi.

Hayri Gür Spor Salonu'nda iki gün süren genel kurulda saat 17.00 itibarıyla oy verme işlemi tamamlanırken, Genel Kurul Divan Başkanı Ali Sürmen, tek aday olarak seçime giren Ahmet Ağaoğlu'nun 15 sandıkta kullanılan 828 oyun 790'ını alarak 3 yıllığına yeniden başkanlığa seçildiğini duyurdu.
BAYRAĞI DAHA İLERİYE TAŞIMAK İÇİN...

Yeni yönetim kurulu basın mensuplarına poz verdikten sonra Ağaoğlu, üyelere hitaben konuşma yaptı. Üyelere kendisi ve arkadaşlarına gösterdikleri güven ve teveccüh nedeniyle teşekkür eden Ağaoğlu, "Sorumluluğumuzun bilinci içerisindeyiz. Kulübümüzün içinde bulunduğu sıkıntıların, problemlerin gerçekleriyle yüz yüzeyiz. Zaman zaman bu ve buna benzer yeminler farkı mecralarda yapılır ama ben ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarım almış olduğumuz bayrağı kulübümüze hizmet anlamında daha ileriye daha yükseklere taşımak için hepinizin önünde şerefimiz ve namusumuz üzerine söz veriyoruz" ifadelerini kullandı.

AĞAOĞLU'NUN YENİ YÖNETİM LİSTESİ

Ahmet Ağaoğlu başkanlığındaki yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluştu:

Asil Üyeler: Mehmet Yiğit Alp, Ertuğrul Doğan, Ömer Sağıroğlu, Emin Kahraman, Müminhan Bilgin, Önder Bülbüloğlu, İbrahim Haluk Şahin, Özer Bayraktar, Yalçın Orhan, Ahmet Fikret Gökhan, Serdar Ekrem Şirin, Yusuf Hayırlıoğlu, Yaşar Kibar Güven ile Sertaç Güven.

 

trabzonspor Mehmet Yiğit Alp Ertuğrul Doğan Ömer Sağıroğlu Emin Kahraman Müminhan Bilgin Önder Bülbüloğlu İbrahim Haluk Şahin Özer Bayraktar Yalçın Orhan Ahmet Fikret Gökhan Serdar Ekrem Şirin Yusuf Hayırlıoğlu Ya
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor Toto Süper Lig'de Galatasaray Şampiyon
Spor Toto Süper Lig'de Galatasaray Şampiyon
A.Gücü'nün Beklediği Maç Golsüz Bitti
A.Gücü'nün Beklediği Maç Golsüz Bitti
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi