Ankaragücü
Giriş Tarihi : 07-06-2018 08:40   Güncelleme : 07-06-2018 08:50

Mehmet Yiğiner'den A.Gücü Taraftarını Heyecanladıracak Açıklamalar

Ankaragücü başkanı Mehmet Yiğiner Ankaragücü taraftarını heyecanlandıracak açıklamalar yaptı.

Mehmet Yiğiner'den A.Gücü Taraftarını Heyecanladıracak Açıklamalar

Ankaragücü başkanı Mehmet Yiğiner Ankaragücü taraftarını heyecanlandıracak açıklamalar yaptı.

TRT Spor'a açıklamalarda bulunan Mehmet Yiğiner "En geç önümüzdeki hafta transfer yasağı kalkmış olur" dedi.

Yiğiner “ Hedefimiz yarışmacı bir takım kurmak Ankara’yı Başkentimizi en iyi temsil etmek.Biliyorsunuz Ankara’da iki Süper Lig takımıda 1. Lig’e düştü.Sadece başkentin temsilcisi olarak Ankaragücü kaldı" dedi.
Yiğiner “Borçlarımız var. Transfer yasağı sıkıntımız devam ediyor ama en kısa zamanda bu yasak konusunu çözeceğiz. En geç önümüzdeki hafta transfer yasağı kalkmış olur. Biraz önce söylediğim gibi yarışmacı bir takım kuracağız başkenti en iyi şekilde temsil edeceğiz. Onun çalışmaları içerisindeyiz. Bugün buraya kulüp başkanları ile iftara geldik. Diğer arkadaşlarla burada görüştük. Yine burada görüşmelerimizi yapacağız sahura kadar buradayız. Herşey güzel olacak Ankaragücü için” diye konuştu.
Ankaragücü transfer haberleri geliyor

Anlaşılan futbolcuların olup olmadığı sorusuna ise başkent ekibinin başkanı “Futbolcu arayışlarımız sürüyor. Değerlendirmelerini yapıyoruz. Hem hocamız hem de scout ekibimiz ile çalışmalara devam ediyoruz. İyi bir takım kurmanın mücadelesini veriyoruz. Kuracağımıza da inanıyoruz. Genelde biz kulüp başkanları irtibata geçtiğimiz futbolcuların isimlerini vermeyiz. Çünkü bir futbolcuya diğer kulüplerde talip olabiliyor ve rakamlarda artabiliyor. Dolayısıyla anlaşmada sağlanmıyor. Bazı konularda işin gerçeği gizlilik esas oluyor. Hocamız ile birlikte çalışmaları gizlice yürütüyoruz” dedi.