Ankaragücü
Giriş Tarihi : 22-10-2016 21:53   Güncelleme : 22-10-2016 21:53

İsmet Taşdemir hovardalığa çözüm arayacak!

Ankaragücü Teknik Direktörü İsmet Taşdemir kolay gol kaçırdıklarını ve bu konuda önlem alacaklarını söyledi.

İsmet Taşdemir hovardalığa çözüm arayacak!

Ankaragücü Teknik Direktörü İsmet Taşdemir “Takımda bazı sakatlıklar vardı. Bir kısım formda arkadaşımızı da uygun görüp kadroya dahil ettik. Kadro maç maç değişecektir. Hafta için yapılan antrenmanlardaki performanslarına göre bu tercihleri yapıyoruz” ifadelerini kullandı.
 

Çok iyi bir maç olduğunu belirten Taşdemir, “Seyir zevki çok yüksekti. Maçın genelinde biz üstündük. İkinci yarının başlangıcıyla birlikte oyunun kontrolü yine bizdeydi. Üçüncü golü çizgiden çıkardılar. Atsak çok daha farklı bir skorla bitirebilirdik. Sonrasında taraftarlarının da desteğiyle bir baskıları oldu. 10-15 dakika bizi bunalttılar. Sonra golü de buldular. O golden sonra iki tane yüzde 100 pozisyona girdik. Bu fırsatı yakalamak iyi de basitçe harcamak düşündürücü. Bu konuda gereken önlemleri alacağız” dedi.
 

KALECİMİZİN ELİNE SAĞLIK
 

Kaçırdıkları golden sonra rakibin bulduğu penaltının oyunun kaderini değiştirdiğini ifade eden Taşdemir, “O kadar gol kaçırdıktan sonra rakip penaltı kazandı. Ama çok şükür ki kalecimiz gereğini yaptı ve kurtardı. Eline sağlık. Enteresan bir maç oldu. Durduk yere kendimizi zora soktu ama kazanmasını bildik. Çok mutluyuz” diye konuştu.
 

TAKIM AYRIMI YAPMIYORUZ
 

Biten her maçın geride kaldığını belirten Taşdemir, sözlerini şöyle tamamladı:
 

Takım ayrımı yapmadan mücadelemizi sürdürmemiz gerekiyor. Önümüzde zorlu bir Eyüp maçı var. İzinden döndükten sonra tekrar konsantre olup o maçın hazırlıklarına başlayacağız. Biten her maç geride kalır. Kötüysek ders alıp önümüze bakacağız. İyiysek de daha nasıl oluruz onu araştıracağız. Önümüzde 26 hafta var. Her türlü maç oynayacağız. İnşallah uzun maratonda hedefimize ulaşırız.”