Ankaragücü
Giriş Tarihi : 20-09-2016 05:44   Güncelleme : 20-09-2016 05:44

Ankaragücü kupada rotasyona gidecek mi?

Teknik Direktör İsmet Taşdemir ise kupada da ilerlemek istediklerini, takımdaki herkesin eşit olduğunu ve kadroda tamamiyle rotasyona gitmeyeceğini söyledi.

Ankaragücü kupada rotasyona gidecek mi?


Ankaragücü, Darıca Gençlerbirliği ile oynayacağı kupa maçı öncesi Ankara'da son hazırlıklarını yaptı.

 

Kupa maçı öncesi akşam saatlerinde yaptığı antrenmanda güç çalışması, düz koşu ardından kısa mesafede çift kale maç yapıldı. Antrenmanı Başkan Mehmet Yiğiner ve yöneticiler de izledi.

 

Mehmet Yiğiner; "Kupayı da elbette önemsiyoruz, kadroda herkes ilk 11'de oynayacak düzeyde ama kulübedekilerin kendisini daha iyi gösterebileceği bir maç" dedi. Türkiye Futbol Federasyonu'ndan gelen gelirleri henüz alamadılarını ifade eden Yiğiner, TFF'den gelen haciz probleminin de üstüne gittiklerini çözmeye çalıştıklarını ifade etti.

 

Antrenman sonrası Teknik Direktör İsmet Taşdemir ise kupada da ilerlemek istediklerini, takımdaki herkesin eşit olduğunu ve kadroda tamamiyle rotasyona gitmeyeceğini söyledi.

 

CENK KAPLAN SEVİNCİ!

 

Öte yandan sezon öncesi sakatlık geçirip dizinden ameliyat olan Cenk Kaplan bugün antrenmanlara başladı. Takımdan ayrı düz koşu yapan başarılı savunma oyuncusu en kısa zamanda takım ile birlikte çalışmaya başlacağını sakatlığının tamamiyle geçmesine 4 hafta gibi bir süre olduğunu ifade etti.

 

ALİHAN KUBALAS'DA SIKINTI BÜYÜK DEĞİL!

 

Karşıyaka maçından sonra geceyi hastanede geçiren Alihan Kubalas önemli bir şey olmadığını şimdilik ameliyetlık bir durumun olmadığını söyledi. Bugün antrenama katılmayan başarılı savunma oyuncusunun maske yapımı için hastahanede olduğu öğrenildi. Alihan hocanın şans vermesi durumunda maçlara maske ile çıkacak.

 

KUPA MAÇI

 

Kupa maçı için Ankara'da son hazırlıklarını yapan sarı lacivertli ekip bugün Kocaeli'ne gidecek.