Ankaragücü
Giriş Tarihi : 14-08-2016 20:31   Güncelleme : 14-08-2016 20:31

Nasıl bir Ankaragücü izleyeceğiz?

Ankaragücü Teknik Direktörü Taşdemir "Çok koşan ve mücadele eden, izleyenlerin keyif alacağı bir takım oluşturmak için çaba sarf ediyoruz” dedi.

Nasıl bir Ankaragücü izleyeceğiz?

 

İkinci etap kamp programı kapsamında çalışmalarını Kızılcahamam’da sürdüren Ankaragücü, teknik direktörümüz İsmet Taşdemir nezaretinde yoğun bir tempoda yeni sezona hazırlanıyor.

Gerek Erzurum’da gerekse Kızılcahamam’da iyi bir kamp dönemi geçirdiklerini söyleyen Taşdemir, "Her iki kampımızın da oldukça yararlı olduğunu söyleyebilirim. Çok yoğun ve titiz bir çalışma ile sezona hazırlanıyoruz. Oyuncularımın özverili çalışmalarından memnunum. Yeni gelen arkadaşlarla eskilerin kaynaşması, sanki uzun yıllar bir arada oynuyorlarmış gibi uyum sorunu yaşamamaları bizim için büyük bir moral kaynağı oluyor. Çok koşan ve mücadele eden, izleyenlerin keyif alacağı bir takım oluşturmak için çaba sarf ediyoruz” dedi.

Ankaragücü’nün çok büyük bir camia olduğuna vurgu yapan Taşdemir, ”Başkanımız Mehmet Yiğiner ve Yönetim Kurulumuz ellerinden gelen tüm çabayı göstererek camiamızın gurur duyacağı, yarışmacı bir takım oluşturmak için gerçekten büyük fedakarlıklar yapıyorlar. Bundan sonra bize düşen iş çok çalışmak çok çalışmak ve Ankaragücü’nü hak ettiği yere taşımak” dedi.