Manisaspor
Giriş Tarihi : 04-05-2016 20:51   Güncelleme : 04-05-2016 20:51

Manisaspor'un yeni hocası belli oldu

Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup'tan PTT 1. Lig'e 66 puan ile şampiyon çıkan Manisaspor'da istifa eden Taner Taşkın yerine teknik direktör Ünal Karaman ile anlaşıldı.

Manisaspor'un yeni hocası belli oldu

PTT 1. Lig'in yeni takımlarından Manisaspor, Ünal Karaman ile prensip anlaşmasına vardı.Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup'tan PTT 1. Lig'e 66 puan ile şampiyon çıkan Manisaspor'da istifa eden Taner Taşkın yerine teknik direktör Ünal Karaman ile anlaşıldı.
 

TANER TAŞKIN İSTİFA ETMİŞTİ
 

Manisaspor için enerjisi kalmadığını ve kulüpteki maddi zorluklar nedeniyle şampiyonluktan 6 hafta önce istifa kararı aldığını açıklayan Manisaspor'un eski teknik sorumlusu Taner Taşkın, kulüple bağlantısını kesmişti.
 

ÜNAL KARAMAN İLE ANLAŞILDI
 

Manisaspor Kulübü'nün teknik direktör arayışları ise son buldu. Ünal Karaman ile geçtiğimiz günlerde Manisa'da buluşan kulüp yetkilileri prensip anlaşmasına vardı.
 

KARAMAN'IN KARİYERİ
 

Faal futbol hayatını sonlandırdıktan sonra Türkiye Milli Takımı'nda yardımcı antrenörlüğünde bulunan Karaman daha sonra Ümit Milli Takım teknik direktörlüğüne getirildi. Kulüp kariyerinde ise Konyaspor, Ankaragücü, Trabzonspor ve Adana Demirspor'da görev yaptı.