Reklamı Geç

Cumhurbaşkanı A.Gücü için Gökçek'e ne emretti?

Dün akşamki iftar buluşmasının detayları resmi siteden açıklandı.

Cumhurbaşkanı A.Gücü için Gökçek'e ne emretti?
Bu içerik 1356 kez okundu.
Advert

Dün akşamki iftar buluşmasının detayları resmi siteden açıklandı.

Dün akşam Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde düzenlenen iftar yemeğinde Ankaragücü kulüp başkanı Mehmet Yiğiner Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ile bir görüşme yaptı. Bugün o görüşmenin detayları kulübün resmi sitesinden açıklama ile duyuruldu.

İşte o açıklama;

Başkanımız Mehmet Yiğiner Esnaf Teşkilatı ile birlikte Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde esnaflara verdiği iftar yemeğine katıldı.

İftar sonrası Sayın Cumhurbaşkanımızla bir süre konuşma imkanı bulan Başkanımız Mehmet Yiğiner, Ankaragücü’müzün durumu, geldiği nokta ve gelecek ile ilgili düşüncelerini kendilerine arz etti.

Görüşmede Ankaragücü’müzün TFF 2’inci Lig’de Şampiyonluğa ulaşmasının kendisini sevindirdiğini ifade eden Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan,” Ankaragücü’nün şampiyonluğunu tebrik ediyor, aynı başarıyı TFF 1’inci Lig’de de sürdürmenizi diliyorum” dedi.

Kulübün geçmişten gelen borcu olduğunu, bu anlamda borçların ödenebilmesi desteğe ihtiyacımız olduğunu Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a arz eden başkanımız Mehmet Yiğiner’e maddi ve manevi destek olacaklarını söyleyen Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Melih Gökçek’i yanına çağırarak, "Ankaragücü köklü bir kulübümüz, Ankaragücü’ne elbirliği ile sahip çıkmamız gerekiyor. Ekonomik destek noktasında yardımcı olmalıyız. Mehmet sevdiğimiz ve başarılı bir kardeşimiz. Sen de biz de destek vererek Ankaragücü’ne yardımcı olalım” dedi.

Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ilgi ve alakasından dolayı camia olarak son derece mutlu olduğumuzu ifade eden Başkanımız Mehmet Yiğiner,”Sayın Cumhurbaşkanımızın dün olduğu gibi bugünde, yarında yanındayız ve destekçisiyiz. Bu anlamda bizlere gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı Sayın  Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a şahsım ve camiamız adına teşekkür ediyorum.” dedi.

Ankaragücü logosunun vatanı müdafaayı ve asaleti simgelediğini hatırlatan Başkanımız Mehmet Yiğiner,”Ankaragücü camiası olarak 15 Temmuz Gecesi Milleti Kızılay Meydanı’na davet ederek, logomuzda simgelenen vatanı müdafaa noktasında üzerimize düşen görevi yaptık. Bundan sonrada Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın 2023 hedefi doğrultusunda çok çalışarak kendisine destek olacağız. Kulübümüze destek olacağı sözü veren Ankara Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Melih Gökçek’e de teşekkür ediyoruz ” dedi.

ankaragücü cumhurbaşkanı mehmet yiğiner recep tayyip erdoğan melih gökçek haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hangi Maç Hangi Kanalda?
Hangi Maç Hangi Kanalda?
Avrupa'nın En Büyüğü Belli Oluyor
Avrupa'nın En Büyüğü Belli Oluyor