Reklamı Geç

Futbolda haftanın programı

Futbolda Spor Toto 2. Lig'de 6. hafta, Spor Toto 3. Lig 1. Grup'ta 7., 2. ve 3. Grup'ta ise 6. hafta maçları yarın yapılacak.

Futbolda haftanın programı
Bu içerik 175 kez okundu.


Futbolda Spor Toto 2. Lig'de 6. hafta, Spor Toto 3. Lig 1. Grup'ta 7., 2. ve 3. Grup'ta ise 6. hafta maçları yarın yapılacak.


Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerdeki maç programı şöyle:
 

Spor Toto 2. Lig
 

Beyaz Grup
 

13.30 Pendikspor-Fethiyespor (Pendik)

14.30 Sivas Belediyespor-Fatih Karagümrük (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu)

14.30 Ofspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Of İlçe)

14.30 Amed Sportif Faaliyetler-Zonguldak Kömürspor (Seyrantepe Spor Kompleksi)

14.30 Kahramanmaraşspor-Anadolu Üsküdar 1908 (Kahramanmaraş 12 Şubat)

15.00 Konya Anadolu Selçukspor-Büyükçekmece Tepecikspor (Büyükşehir Belediye Atatürk)

15.00 Hacettepe-Keçiörengücü (Cebeci İnönü)

15.30 Nazilli Belediyespor-İstanbulspor (Nazilli İlçe)

15.30 Kocaeli Birlikspor-Bucaspor (Kocaeli Alparslan Türkeş)
 

Kırmızı Grup
 

13.30 Sarıyer-BUGSAŞ Spor (Yusuf Ziya Öniş)

13.30 Eyüpspor-Menemen Belediyespor (Eyüp)

14.30 Gümüşhanespor- Kayseri Erciyespor (Gümüşhane Yenişehir)

14.30 İnegölspor-Hatayspor (İnegöl İlçe)

15.00 Etimesgut Belediyespor-1461 Trabzonspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

15.00 Niğde Belediyespor-Tuzlaspor (Niğde 5 Şubat)

15.00 Tokatspor-MKE Ankaragücü (Tokat Gaziosmanpaşa)

15.30 Karşıyaka-Aydınspor 1923 (İzmir Atatürk)

15.30 Kırklarelispor- Kastamonuspor 1966 (Kırklareli Atatürk)
 

Spor Toto 3. Lig

1. Grup
 

13.30 Kartalspor-Manavgatspor (Kartal)

13.30 Sancaktepe Belediyespor-Tekirdağspor (15 Temmuz)

13.30 Beylerbeyi-Gölcükspor (Beylerbeyi 75. Yıl)

14.30 Bayburt Grup Özel İdare-Karacabey Birlikspor (Bayburt Genç Osman)

15.00 Çorum Belediyespor-Erzin Belediyespor (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)

15.00 Kozan Belediyespor-Ankara Demirspor (İsmet Atlı)

15.30 Kızılcabölükspor-Cizrespor (Kızılcabölük Semt)

15.30 Kocaelispor-Kütahyaspor (İzmit İsmet Paşa)

15.30 Altay-Van Büyükşehir Belediyespor (Buca İlçe)
 

2. Grup
 

13.00 Kırıkhanspor-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (Kırıkhan İlçe)

13.30 Çatalcaspor-Manisa Büyükşehir Belediyespor (Ziya Altınoğlu)

13.30 Silivrispor-Tire 1922 (Silivri)

14.30 Dardanelspor-Yomraspor (18 Mart)

14.30 Batman Petrolspor-Erbaaspor (Batman 16 Mayıs)

15.00 Düzcespor-Dersimspor (Düzce 18 Temmuz)

15.00 Türk Metal Kırıkkalespor-Pazarspor (Fikret Karabudak)

15.30 Kemerspor 2003-Halide Edip Adıvarspor (Dr. Fehmi Öncel)

15.30 Yeşil Bursa-Derincespor (Minareli Çavuşspor Tesisleri)
 

3. Grup
 

13.30 Maltepespor-Tarsus İdmanyurdu (Maltepe Hasan Polat)

13.30 Sultanbeyli Belediyespor-Darıca Gençlerbirliği (Sultanbeyli Gölet Futbol Sahası)

14.30 Düzyurtspor-Orhangazispor (Ahmet Suat Özyazıcı)

14.30 Payasspor-Sakaryaspor (Payas İlçe)

14.30 12 Bingölspor-Elaziz Belediyespor (Tunceli Atatürk)

15.00 Ankara Adliyespor-Diyarbekirspor (Ankara OSTİM)

15.30 Muğlaspor-Bayrampaşa (Muğla Atatürk)

15.30 Afjet Afyonspor-Denizli Büyükşehir Belediyespor (Afyonkarahisar Yeni Şehir)

15.30 Bergama Belediyespor-Orduspor (Bergama 14 Eylül)

spor toto 2.lig spor toto 3.lig maç program haberleri
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TFF’ye ‘Kural hatası’ başvurusu
TFF’ye ‘Kural hatası’ başvurusu
Süper Lig'in golcüsü kaza yaptı
Süper Lig'in golcüsü kaza yaptı
antalya escort