Reklamı Geç

Spor Toto 2. ve 3.Lig'de haftanın hakemleri

Spor Toto 2. Lig ve 3. Lig'de 4. hafta maçlarını yönetecek hakemler belli oldu.

Spor Toto 2. ve 3.Lig'de haftanın hakemleri
Bu içerik 170 kez okundu.


Spor Toto 2. ve 3. Lig'de, 4. hafta maçlarını yönetecek hakemler açıklandı.

 

Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulundan yapılan açıklamaya göre, lig gruplarında tamamı 25 Eylül Pazar günü oynanacak maçlarda görevli hakemler şunlar:

 

Spor Toto 2. Lig

 

Beyaz Grup
 

15.00 Sivas Belediyespor - Keçiörengücü: Tugay Kaan Numanoğlu

15.00 Ofspor - Fatih Karagümrük: Kadir Sağlam

15.00 Amed Sportif Faaliyetler - İstanbulspor: Bahattin Şimşek

15.30 Konya Anadolu Selçukspor - Nazilli Belediyespor: Burak Şeker

15.30 Hacettepe - Zonguldak Kömürspor: Ferhan Kestanlıoğlu

16.00 Pendikspor - Anadolu Üsküdar 1908: Serdar Akkoçoğlu

16.00 Kocaeli Birlikspor - Fethiyespor: Levent Balcı

19.00 Kahramanmaraşspor - Büyükçekmece Tepecikspor: Celal Bayraklı

20.00 Bucaspor - Büyükşehir Belediye Erzurumspor: Ramazan Keleş
 

Kırmızı Grup
 

15.00 Gümüşhanespor - Tuzlaspor: Hasan Ertuğan

15.30 Niğde Belediyespor - Menemen Belediyespor: Selim Özen

15.30 Tokatspor - BUGSAŞ Spor: Seser Tuna

16.00 İnegölspor - MKE Ankaragücü: Ercan Hellaç

16.00 Kırklarelispor - Hatayspor: Hasan Avcı

16.00 Aydınspor 1923 - Kastamonuspor 1966: Bilal Köseoğlu

16.00 Sarıyer - 1461 Trabzon: Yavuz Çetin

16.00 Karşıyaka - Kayseri Erciyesspor: Ali Karatutlu

16.00 Eyüpspor - Etimesgut Belediyespor: Şeref Taştan


Spor Toto 3. Lig
 

1. Grup
 

15.00 Van Büyükşehir Belediyespor - Bayburt Grup Özel İdare: Melih Ortakcı

15.00 24Erzincanspor - Kozan Belediyespor: Burak Olcar

15.00 Cizrespor - Kartalspor: Deniz Kükrek

15.00 Erzin Belediyespor - Kocaelispor: Halil Sayın

15.30 Ankara Demirspor - Altay: Erdoğan Özkaya

16.00 Gölcükspor - Kızılcabölükspor: Davut Dakul Çelik

16.00 Tekirdağspor - Çorum Belediyespor: Harun Toplar

16.00 Manavgatspor - Karacabey Birlikspor: Yalçın Taşkınfurat

16.00 Beylerbeyispor - Sancaktepe Belediyespor: Oğuzhan Uğurlu
 

2. Grup


15.00 Kırıkhanspor - Düzcespor: Mehmet Şükrü Közcü

15.00 Batman Petrolspor - Bodrum Belediyesi Bodrumspor: Burak Cem Tahiroğlu

15.30 Türk Metal Kırıkkalespor - Dersimspor: Yaşar Can Temizel

16.00 Kemerspor 2003 - Erbaaspor: Turgut Doman

16.00 Yeşil Bursa - Halide Edip Adıvarspor: Emre Türkmen

16.00 Silivrispor - Pazarspor: Bilal Çavuş

16.00 Çatalcaspor - Tire 1922: Müjdat Duman

16.00 Dardanelspor - Manisa Büyükşehir Belediyespor: Sezer Polat

16.00 Derincespor - Yomraspor: Gökmen Karataş
 

3. Grup
 

15.00 12 Bingölspor - Tarsus İdmanyurdu: Cihat Çelikdağ

15.00 Düzyurtspor - Darıca Gençlerbirliği: Semih Kurt

15.30 Ankara Adliyespor - Orhangazispor: Batuhan Gültek

16.00 Muğlaspor - Diyerbekirspor: Tolga Ahmet Kalaycı

16.00 Sultanbeyli Belediyespor - Payasspor: Alkım Aksoy

16.00 Bergama Belediyespor - Denizli Büyükşehir Belediyespor: Zorbay Küçük

16.00 Maltepespor - Orduspor: Özer Özden

16.00 Bayrampaşa - Elaziz Belediyespor: Mustafa Aydın

19.00 Afjet Afyonspor - Sakaryaspor: Ali Adıgüzel

 

Spor Toto 2. lig 3.Lig haftanın hakemleri
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mersin İdmanyurdu'nda şok gelişme!
Mersin İdmanyurdu'nda şok gelişme!
TFF 1.Lig kulüplerine 2'şer milyon
TFF 1.Lig kulüplerine 2'şer milyon
antalya escort