Halkbank lige döndü

VOLEYBOL - 18-11-2022 13:59 3080 kez okundu.

Halkbank lige döndü

AXA Sigorta Efeler Ligi Metin Görgün sezonunun dokuzuncu haftasında Halkbank, ALTEKMA ile İzmir’de 20 Kasım Pazar günü karşı karşıya gelecek.

Atatürk Voleybol Salonu’nun ev sahipliği yapacağı karşılaşma saat 17:30’da başlayacak. CEV Erkekler Şampiyonlar Liginde Alman rakibi BERLIN Recycling Volleys’i 3-1 yenerek gruptaki iddiasını sürdüren başkent ekibinde yeni hedef ligdeki liderliğini sürdürmek.

Maç öncesinde Halkbank, 8 maçta aldığı 8 galibiyet ve kazandığı 23 puanla lider, ALTEKMA ise 8 puanla 12.sırada yer alıyorlar.

Avantajımızı korumak istiyoruz

Müsabaka ile ilgili düşüncelerini aktaran milli orta Yunus Emre Tayaz, İzmir’den üç puanla dönmek istediklerini söyledi.

Berlin maçından sonra kalan zamanda bu karşılaşmaya hazırlandıklarını açıklayan Tayaz, “İki kulvarda yürüyoruz. Gerçekten yoğun bir temponun içindeyiz. Bir sonraki maça hazırlanmak için bize çok zaman kalmıyor. Bu, ALTEKMA için de geçerli. Ama biz Halkbank’ta onamanın sorumluluğu ile sahayı çıkacak ve oynayacağız. Ankara’ya avantajımızı koruyarak dönmek istiyoruz” diye konuştu.

Neler Söylendi?
DİĞER HABERLER
Halkbank’a İtalyan rakip

Halkbank’a İtalyan rakip

27-01-2023 - VOLEYBOL

Voleybolda haftanın programı

Voleybolda haftanın programı

26-01-2023 - VOLEYBOL

"" Tercüme