Basketbolda haftanın programı

BASKETBOL - 27-01-2023 10:43 3585 kez okundu.

Basketbolda haftanın programı

Basketbolda mücadele çeşitli kentlerde oynanacak maçlarla devam edecek.

Programı şöyle:

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi

27 Ocak Cuma

19.00 TOFAŞ-Ayos Konyaspor Basketbol (TOFAŞ)

28 Ocak Cumartesi

13.00 Türk Telekom- Bursaspor (Ankara)

15.30 Gaziantep Basketbol-Bahçeşehir Koleji (Şahinbey)

18.00 Karşıyaka-Galatasaray  (Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka)

20.30 Fenerbahçe-Büyükçekmece Basketbol (Ülker Spor ve Etkinlik)

29 Ocak Pazar:

13.00 Merkezefendi Belediyesi Basket-Darüşşafaka (Pamukkale Üniversitesi)

15.30 Beşiktaş- Manisa Büyükşehir Belediyespor (Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi)

18.00 Anadolu Efes-Aliağa Petkim (Sinan Erdem)

ING Kadınlar Basketbol Süper Ligi

28 Ocak Cumartesi

13.00 Antalya Toroslar Basketbol-Botaş (Kepez Turgut Özal)

15.00 Emlak Konut-Fenerbahçe (Başakşehir Spor Kompleksi)

16.00 Nesibe Aydın- Rize Belediyesi (TOBB ETÜ)

16.30 Bursa Uludağ Basketbol-ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi (Bursa Naim Süleymanoğlu)

29 Ocak Pazar:

13.00 Melikgazi Kayseri Basketbol-OGM Ormanspor (Kadir Has Kongre Merkezi)

13.00 Çankaya Üniversitesi-Beşiktaş (Ankara)

16.00 Galatasaray-Hatay Büyükşehir Belediyespor (Ahmet Cömert)

Misli.com Türkiye Basketbol Ligi

27 Ocak Cuma:

18.00 Fenerbahçe Koleji-Haremspor (Metro Enerji)

28 Ocak Cumartesi:

14.00 Bornova Belediyesi Karşıyaka-Mersin Büyükşehir Belediyespor (Altındağ Atatürk Spor Kompleksi)

15.45 OGM Ormanspor-Sigortam.net (M.Sait Zarifoğlu)

17.30 Antalya Güneşi- Ankaragücü Mamak Belediyespor (Kepez Turgut Özal)

29 Ocak Pazar:

14.00 Gemlik Basketbol-Samsunspor Basketbol (Gemlik)

15.45 Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor-Finalspor (Şehit Polis Recep Topaloğlu)

17.30 Bodrumspor- Balıkesir Büyükşehir Belediyespor (Bodrum)

30 Ocak Pazartesi:

18.00 Gölbaşı Belediyesi TED Ankara Kolejliler-Semt77 Yalovaspor (Gölbaşı)

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi

28 Ocak Cumartesi:

14.30 İzmit Belediyespor- Alanya Belediyespor Antalya Güneşi GSK (Kocaeli Atatürk)

29 Ocak Pazar:

14.00 Tarsus Belediyespor-Fenerbahçe Gelişim (Tarsus)

14.15 Elazığ İl Özel İdare-Edremit Belediyesi Gürespor (Elazığ İl Özel İdare)

14.30 Turgutlu Belediyespor- Kırklareli Basketbol (Yıldırım Beyazıt)

 

16.00 BOTAŞ Gelişim-Elazığ Basketbol (Ankara)

16.45 Boğaziçi Basketbol-DİBA (Şehit Mustafa Özel)

17.00 Emlak Konut Gelişim- Ege Yapı Urla Gençlik (Başakşehir Spor Kompleksi)

Neler Söylendi?
DİĞER HABERLER
Türk Telekom evinde yenilgisiz yoluna devam ediyor 

Türk Telekom evinde yenilgisiz yoluna devam ediyor 

19-03-2023 - BASKETBOL

Alperen Şengün yıldızlaştı

Alperen Şengün yıldızlaştı

18-03-2023 - BASKETBOL

"" Tercüme