Ankaragücü'nde Tolunay Kafkas yenilginin nedenini açıkladı

Ankaragücü - 30-05-2023 23:40 4815 kez okundu.

Ankaragücü'nde Tolunay Kafkas yenilginin nedenini açıkladı

Ankaragücü-Galatasaray maçının ardından Ankaragücü Teknik Direktörü Tolunay Kafkas, Spor Toto Süper Lig'de Galatasaray'a 4-1 kaybettikleri maçta yedikleri üçüncü gole kadar oyunun dengede geçtiğini söyledi.

Karşılaşmadan sonra düzenlenen basın toplantısında konuşan Kafkas, "Önümüzdeki iki maç en iyi şekilde bitirilecek ve Ankaragücü'nün gelecek yılı için planlamaya başlanacak." dedi.

Oyuna farklı bir dizilişle başladıklarını anlatan Kafkas, şunları kaydetti:

"Koşu yollarında biraz sıkıntı çektik ve o arada golü yedik. Eski saha dizilişine geçince oyunu dengeledik, golü de bulduk. Yediğimiz ikinci gol çok kötüydü. Organize olduğumuz durumda gol yedik. Değişikliklerle tekrar oyun gücümüzü artırmak istedik. Kısmen de üçüncü gole kadar dengeliydi oyun. Üçüncü golden sonra oyun tamamen koptu ve Galatasaray'ın lehine döndü. Çok ağır kupa maçları oynadık, bu bizi biraz yordu ve hırpaladı. Yorgun oyuncularımızı dinlendiremedik."

Neler Söylendi?

Ali

Duvara katılıyorum bunca insan geliyor sizin için yani velinimetiniz onlar için gösterin kendinizi tekrar bir diriliş kenetlenme görelimki başarılı olalim ali sowe kupada gol atmakla olmuyor yetmiyor takimi ateşleyen bir kaptan yok 5 gün dinlenmissin uefaya gideceğiz diyorsun orda 3gunde 1 mac birkere ne istedigini bileceksin takımda hata var ama icardiye çalışan hoca göremedik bu adamla kazaniyorlar hasan ali bitik idman kaldıramıyor demekki 4 ay önce

Duval

Ne yaparsaniz yapin 2 mactan 1 puan alin ligde kalin. Seneyede bir daha o Emre Yildiz gibilere ne takim kurdurun ne tek bir menejerle is yapin. Akacaginiz adamlarda bu ligi kaldiracak cabuk ve fizikli oyuncular olsun.Yeter artik her yil kumeye oynamaktan bizde tribunde yorulduk. Biraz yerine oturmus kurumlasmis bir Ankaragucu istiyoruz 4 ay önce
DİĞER HABERLER
Ankaragücü iyi başladı iyi bitiremedi

Ankaragücü iyi başladı iyi bitiremedi

24-09-2023 - Ankaragücü

Ankaragücü çıkışı sürdürmek istiyor... Rakip Konyaspor

Ankaragücü çıkışı sürdürmek istiyor... Rakip Konyaspor

24-09-2023 - Ankaragücü

"" Tercüme