Ankara'da şampiyonluk kutlamalarında Ankaragücü taraftarı döner bıçağını çekti

Ankaragücü - 31-05-2023 06:35 5225 kez okundu.

Ankara'da şampiyonluk kutlamalarında Ankaragücü taraftarı döner bıçağını çekti

Ankara'da Galatasaraylı taraftarlar ile 2 Ankaragücü taraftarı arasında şampiyonluk kutlaması sırasında döner bıçaklı, sopalı kavga çıktı. Olayda yaralanan olmadı.

Ankara'da şampiyonluk kutlaması yapan Galatasaraylı taraftarlar ile 2 Ankaragücü taraftarı arasında döner bıçaklı, sopalı kavga çıktı.

Ankaragücü'nü 4-1 yenerek 23'üncü şampiyonluğunu ilan eden Galatasaray'ın taraftarları, Kızılay başta olmak üzere başkentin birçok noktasında kutlama yaptı.

Kutlamalar sırasında trafikte otomobille seyir halinde olan 2 Ankaragücü taraftarı ile şampiyonluk kutlaması yapan Galatasaraylı taraftarlar arasında tartışma yaşandı.

Ankaragüçlü taraftarın otomobilini durdurması ile bazılarının elinde sopalar olan Galatasaraylı taraftarlar otomobile saldırdı. Sonrasında otomobilinden elinde döner bıçağıyla inen Ankaragücü taraftarı, döner bıçağını karşısındaki kalabalığa doğru savurmaya başladı.

Olay yerinde bulunan bekçilerin bıçaklı saldırgana hızlı müdahalesi sayesinde yaralanan olmadı.

 
Neler Söylendi?

alper çağlar

Videosunu izledik 20 GS'li taraftar 1 Ankaragüçlü'ye saldırıyor, arabanın kaportasını perte çıkartıyorlar, adam arabasından çıkıp tek başına kendisini savunuyor....

Siz haberi Ankaragüçlü taraftar döner bıçağı çekti diye haber yapıyorsunuz.

İşte siz busunuz Yetkiner Mayda, Gençlerbirliği budur haset bir taraftar güruhusunuz. Ankaragücü sizin ayarlarınızı bozmuş, kimyanız bozulmuş..

Yüzyıllar geçsede Ankaralılar hiçbirzaman sizi desteklemeyecek hiçbirzaman tribünlerde bedava biletli seyircileriniz dışında kimseniz olmayacak.

3-5 yıl içinde bir ilhan cavcav daha gelmezse garanti ediyorum ki eskişeir gibi 3.lige kadar düşeceksiniz ve unutulup gideceksiniz inşaAllah.

DAHA BETER OLUN ANKARAGÜCÜ DÜŞMANLARI 4 ay önce
DİĞER HABERLER
Ankaragücü iyi başladı iyi bitiremedi

Ankaragücü iyi başladı iyi bitiremedi

24-09-2023 - Ankaragücü

Ankaragücü çıkışı sürdürmek istiyor... Rakip Konyaspor

Ankaragücü çıkışı sürdürmek istiyor... Rakip Konyaspor

24-09-2023 - Ankaragücü

"" Tercüme