UEFA Kriterleri Artık TFF Kriterleri Olacak

UEFA Kriterleri Artık TFF Kriterleri Olacak

Süper Lig - 2019-06-27 20:38:19 Bu içerik 598 kez okundu.

UEFA’dan yetki alan TFF, kendi finansal kriterlerini açıklayacak.

Başkan Özdemir, “Çalışmalarımız son aşamaya geldi. Gerekli düzeltmeleri yapıp, yayınlayacağız. UEFA da kulüpler de bekliyor” diye konuştu.

TFF Başkanı Nihat Özdemir, “Çalışmalarımız son aşamaya geldi. Gerekli düzeltmeleri yapıp yayınlayacağız, inşallah. UEFA da kulüpler de bunu bekliyor ” dedi. Yeni talimatname, transfer bütçelerine her hangi bir kısıtlama getirmiyor ama harcamalar disiplin altına alınıyor. Herkesin parası, geliri, borcu TFF’nin finansal kriterlerine uymak zorunda.
KRİTERE UYMAYANA VİZE YOK

Bu yeni kriterlerin yürürlüğe girmesinden sonra öngörülen şartlar dışına çıkan kulüplere,TFF tarafından gerekli yaptırımlar uygulanacak. Lisans yönetmeliğini ihlal eden kulüplere, ligde ve Avrupa’da mücadele etmek için vize verilmeyecek.

Kulüpler de bu talimatın ardından bankalarla anlaşma imzalayacak.

Sende Yorumla...
DİĞER HABERLER
Bu sitede kullanılan haberler kaynak gösterilmeden kullanılabilir...

sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi gaziantep sex shop sex shop gaiantep gaziantep sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri