Ankaragücü'nde Mehmet Yiğiner'den Puan Silme Açıklaması

Ankaragücü'nde Mehmet Yiğiner'den Puan Silme Açıklaması

Süper Lig - Ankaragücü - 2019-05-15 16:18:27 Bu içerik 1756 kez okundu.

Ankaragücü Başkanı Mehmet Yiğiner, Michael Klukowski'nin Gökçekler dönemi oyuncusu olduğunu söyledi. 

Bu oyuncu ile bir anlaşma yaptıklarını ve 4 yıldır parasını ödediklerini belirten Yiğiner, "516 bin euro ödedik. 120 bin euro borcumuz kaldı. Bu ay başında da 30 bin euro ödedik. 'Bu ay sonunda hepsini kapatırız' dedik. Onlar bir şey söylemedi. Gündeme gelmesi kaos ortamı yaratıp Ankaragücü maç kaybetsin küme düşsün isteyenler var. Kulübü ele geçirme istekleri var." dedi.
Puan silmenin söz konusu olmadığınnı ifade eden Yiğiner, "Bize tebligat gelmedi. Gelince öderiz. Karar yok. Ne fedederasyona ne kulübe resmi müracat yok. Pişirip önümüze koydularr. Sivasspor maçı öncesinde art niyetli davranış var. Ne hikmetse herkse parasının tamamını istiyor" diye konuştu. 

Yiğiner, taraftardan isteğinin son iki maçta takıma destek olup, takımın kurtulması olduğunu belirterek, "Sonra Allah büyüktür" ifadesini kullandı.

 

Sende Yorumla...
DİĞER HABERLER
Bu sitede kullanılan haberler kaynak gösterilmeden kullanılabilir...

sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi gaziantep sex shop sex shop gaiantep gaziantep sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri