Reklamı Geç
Fenerbahçeli Selçuk
Ercüment Tunçalp

Fenerbahçeli Selçuk

Bu içerik 1132 kez okundu.

Giydiği formaya saygısı olmayan çok futbolcu gördüm ama bu örnekteki kadar gözü karartanı ilk defa izliyorum. “İnşallah Fenerbahçe şampiyon olur” veya “gönlüm şampiyonlukta Fenerbahçeden yana” temennilerine boş verip, geçiştirilebilir mi ?

 

Muhterem Avrupa’da oynasa ve böyle hariçten gazel okusa belki normal karşılanabilirdi. Oysa gözümüzün içine baka baka böyle bir laf edebiliyor.

 

Önce iğneyi kendimize batıralım. Bu arkadaş Bursaspor forması giyseydi, bu lafları söyleyebilir miydi ? Elbette hayır. O zaman bizim de özeleştiri ihtiyacımız var.

 

Buradan yönetimdeki arkadaşlara sesleniyorum; ya bu futbolcuyu susturun, ya da puan mücadelesinde Fenerbahçe maçı kadrosundan çıkartın.

 

Arkadaş hangi kulübe geldiğinin farkında değil, “bir büyük takıma karşı ilk defa oynacak” mış. Bize göre tek büyük takımın Gençlerbirliği olduğunu da kendisine bir zahmet hatırlatın.

 

Gelelim sevgili hocamıza. 12 puanlık serinin ardından, kendisine hakettiği her türlü övgüyü sunduk. Zira kolay elde edilen bir başarı değildi. Her maçtan sonra kendisi de gereksiz tevazu göstermedi ve başarıyı güzel sözlerle süsledi. Bu da takıma motivasyon anlamında iyi yansıdı.

 

Ama o da ne; bu gün bir beyanı var ki kafamızı iyice karıştırdı. “Takım istediğim düzeye gelmeden basına açıklama yapmayacağım” diyor hocamız.

 

Ben de diyorum ki; neden bu açıklama Beşiktaş maçından 3 gün önce yapılıyor ?

 

Geçen hafta veya evvelki hafta takımın düzeyi daha mı net belliydi ?

 

Takım çıkışta olduğuna göre düzey hakkındaki en net fikir en son hafta oluşmaz mı ?

 

Hocamız başta olmak üzere, gönlü başka kulüplerde olan çalışanlarımıza hatırlatmak isterim ki ; bizim kimin şampiyon olacağı ile ilgili bir görüşümüz veya merakımız olamaz.

 

Gençlerbirliği şampiyon olmadıktan sonra gerisi bizi ilgilendirmez. İçerden ilgilenen olursa da bu bizi hayli üzer.

 

Bu köşeden, aynı hataya düşen yönetim kademesindeki geçici Gençlerbirliği taraftarlarını bile nasıl eleştirdiğimiz arşivlerden görülebilir.

 

Taraftarlar içinde de Gençlerbirliği’ni ikinci takım olarak tutan hiç kimseyi istemiyoruz.

 

Buna bir Trabzonlunun, bir Eskişehirlinin ne kadar hakkı varsa bizim de o kadar var.

 

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor ekranı
Spor ekranı
Futbolcuların kız arkadaşları ile çok sevişiyor
Futbolcuların kız arkadaşları ile çok sevişiyor
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi