Reklamı Geç
Fikret Orman'ın yanılgısı
Ercüment Tunçalp

Fikret Orman'ın yanılgısı

Bu içerik 999 kez okundu.


“Bizi kıskanıyorlar” ifadesinin altı bir türlü dolmuyor. Bunu yeni stat için söylüyorsa, diğer 2 rakibi çok önceden o imkanlara kavuşmuş.

 

Diğer tesis yatırımlarına gelince; Fenerbahçe zaten arayı açmış gidiyor, neyini kıskansın ?

 

İçerdekilere mesaj yolluyorsa; Başkan olarak 4. sezonunu yaşıyor ve geçen 3 sezonda futbol takımı şampiyon veya ikinci olamamış. Sportif başarı yaşanmamış olmasına rağmen de borç toplamında iki rakibini sollamış. Borç 1 milyar 117 milyon liraya ulaşmış. Burada kıskanacak bir performans var mı ?

 

Son 12 yıla bakarsak; sadece tek şampiyonluk ve bir de ikincilik yaşanmış. Diğer 10 sene boyunca birinci ve ikinci sıraya diğer rakipler abone olmuş. Yıldız savaşlarında geride kalmışsınız. Hani kıskanılacak tablo nerede ?

 

Bu sene gösterilen iyi performansın sonuca ulaşmaması ihtimaline karşı, Sayın Orman kendi statlarında oynayamadıkları maçları sebep olarak sunuyor. İkitelli veya Başakşehir’de bulunan statlar İstanbul ili dahilinde değil mi ? Ve ev sahibi sıfatıyla bütün maçları kendi seyirciniz önünde oynamıyor musunuz ?

 

Fenerbahçe ve Galatasaray birçok şampiyonluğa İnönü Stadında oynadıkları maçlarla ulaşmadılar mı ? Şimdi burada kimleri kıskanmalıyız ?

 

Stat inşaatı başladığı gün bitiş tarihi olarak Ağustos 2014’ü göstermişsiniz ve herkesi güldürmüşsünüz. Biz de sormuşuz ; “apartman inşaatı en erken 14 ayda bitiyor, stat inşaatı 8 ayda biter mi ?” diye.

 

Devamında Şubat 2015, olmayınca şampiyonluk turu için Mayıs 2015 açılış tarihi olarak verilmiş. 2015-16 sezonuna da orada başlanamayacağı anlaşılınca, Sayın Orman tarih vermekten vazgeçmiş. Daha sonra yine dayanamamış ve sezon sonuna doğru Nisan-Mayıs 2016 aylarını telafuz etmeye başlamış. Yenilen pehlivan güreşe doymazmış. Elbette o tarihe de yetişmeyecek. Zira kendisi gibi İnşaat Mühendisi olmaya gerek yok, statın etrafında dolaşacak dikkatli bir göz bile o inşaatın 2015-16 sezonunun ilk maçına yetişmeyeceğini rahatça söyler.

 

Şimdi soruyorum, bu yatırım planı mı kıskanılacak ?

 

“Stadı kendimiz yapıyoruz” sözüne de bir yorum şart oldu. Şu anda ülkemizde şehrin tam merkezinde Vodafone Arena’dan başka yeni bir stat bulunmuyor. Böyle bir merkeze sponsor bulmak ve reklam kaynağı aramak için özel beceri gerekmiyor.

 

Lokasyon otomatik pilot olmuş, kendi satışını başarıyor.

 

Fikret Orman güzel konuşuyor ama altını dolduramıyor. Ne zaman seri şampiyonluklar başlar ve Avrupa’da şampiyonlar ligine abone olunur, belki o zaman kıskananlar çıkar. Aksi takdirde bu gün kıskanılanlar şu anda kıs kıs gülüyorlar.
 

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kasımpaşa-Denizlispor Maçında Korkutan Olay
Kasımpaşa-Denizlispor Maçında Korkutan Olay
57 taraftara yasal işlem
57 taraftara yasal işlem
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi