Reklamı Geç
Yetmez !
Ercüment Tunçalp

Yetmez !

Bu içerik 2024 kez okundu.

Başkan Özat’ı isteyerek değil, mecbur kaldığı için gönderdi. Ve eminim ki bu zorlamayı yapanlara karşı kızgınlığı da artarak devam ediyor.

Sezon öncesinden beri yazıyoruz; “bu kadro ile lige tutunmak imkansızdır” diye.

Hazırlık maçlarını izledik (tek galibiyet yok), diğer kulüplerin transferlerini gördük, bizimkiyle kıyasladık ve bir sonuca vardık. “Bu takım düşer” dedik.

Henüz ilk lig maçı oynanmamıştı. Sonra takke düştü kel göründü ve bu kanaate sahip olanların sayısı artmaya başladı. Ama iki kişi hariç.    

Daha geçen hafta Başkan, dün de Hakan Kaynar aynen hocanın ağzıyla konuşmayı tercih ettiler.

Bu iki yönetici bizimle aynı düşünselerdi tavırları böyle olabilir miydi ?

Şimdiye kadar tamamen uyum içinde oldukları hocaya, bir kere bile uyarı yapmadan kapıyı göstermeleri çok yaman çelişkidir !  

Sonra istifa çağrısı yapan taraftara, “nasıl Gençlerbirlikli olunur ?” dersinin ardından kısa zamanda onlarla da aynı çizgiye gelmeleri şaşırtıcıdır.  

Bütün bunlardan sonra transferde kulübe verilen zararın kim tarafından tazmin edileceğinin de açıklanması gerekir. Malum, ortada forma şansı hiç olmayan en az 6 futbolcu var. Hemen gönderilmeli ve yerlerine takviyeler yapılmalıdır.

Ümit Özat’a ödenen tazminat ne kadardır ? Açıklanmalıdır ve tamamını Başkan  cebinden ödemelidir. Zira herkesin hoca değişikliği istediği günlerde sözleşmesini uzatmıştır. Neticesine de katlanmalıdır.

Mesut hocaya hoş geldin diyoruz. Biz onu, o bizi iyi tanıyor. Kendisini ispat etmiş, başarılı bir hocadır ancak sihirbaz değildir.

Bu kadroyla o da bir şey yapamaz. Önünü açmak ve ihtiyaç olan bölgelere gereken takviyeleri bir hafta içinde yapmak lazımdır. Muhtemelen bu konuyu kendisi de gündeme getirmiş olmalıdır. Ancak işin içine girince, tahminlerinin de ötesinde yetersizlik olduğunu görecektir.

Sonuçta, düne göre daha ümitli olmakla beraber, Başkan’ın da değiştiğini göstermesi gerekiyor.

Kulübümüzü, menajerlerin en rahat seri sonu satışlarını gerçekleştirdiği kurum olmaktan çıkartmalıdır. Gereken iadeleri de vakit geçirmeden kendilerine yapmalıdır.   

Yoksa sevincimizin kursağımızda kalma ihtimali her zaman vardır.

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Ihsan Erden     2017-09-01 Cok guzel ve yerinde bir yazi. Tebrikler
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Görünmez rakip için 100 bin bilet sattılar
Görünmez rakip için 100 bin bilet sattılar
Nihat Özdemir'den flaş açıklamalar
Nihat Özdemir'den flaş açıklamalar
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi