Reklamı Geç
Takım düşüyor, herkes seyrediyor!
Ercüment Tunçalp

Takım düşüyor, herkes seyrediyor!

Bu içerik 2296 kez okundu.

Daha ikinci maçlar oynandı sen müneccim misin ?

Müneccim olmama gerek var mı ?  Sekiz, on maç daha seyretmeye ihtiyaç var mı ?

İhtiyacı olan seyretsin, ben olacakları ilk maç oynanmadan söyledim, “bu takımın nefesi yetmez” diye. Ayrıntılar arşivden görülebilir.

Şimdi ikinci maçı oynadık, tek devrede pilimiz bitti. Zira 15 dakikalık futbolcular ilk 11’de, 90 dakikalık futbolcular ise Ankara’da evlerinde…

Zeki Yavru hafta arasında dünya evine girdi. Bir profesyonel futbolcunun düğün tarihi ya Ocak ayıdır, ya da Haziran, Temmuz aylarıdır. Yok eğer kulüp çiftliğe dönmüşse sezonun ilk maçı ile ikinci maçı arasına da denk gelebilir !

Ve bu futbolcu o yorgunlukla hocanın verdiği en önemli görevi üstlenmiş.

Bir hoca düşünün ki; Serdar Özkan, Zeki Yavru ve Ahmet İlhan Özek ile maça başlarsa ilk devreyi bile bitiremeyeceğini bilmiyor. Biz biliyoruz uyarıyoruz, o ise inadını sürdürüyor. Sonra ne oluyor ? Değişiklik hakkı daha ilk 45 dakikada dolduğu için üçüncü starı maçı ayakta zor bitiriyor.   

Kısacası şu anda süper ligde kadrosu bizden daha yetersiz olan tek takım yoktur. Yanlış anlaşılmasın, bizden ucuza mal olmuş 5 ekip vardır ama bizim kadar kazık yemedikleri için durumu idare edebilirler.  

Bizimkiler adamı 100 bine almışlar ama aslında 10 bin etmez !  

Taraftar açısından şansızlığımız artarak devam ediyor.   

Peki Divan Kurulu hangi gün için var ?

Diğer Kulüplerde bu organ nasıl çalışıyor, demek ki onları da farketmiyorlar !

Tüzüğün 20. Maddesinin c bendi olağanüstü hallerde toplanmayı emrediyor. Ben de diyorum ki; bundan daha olağanüstü durum olmaz, neyi bekliyorsunuz ?

Başkan görevini yapamıyor, hocanın aklında galibiyet hiç yok beraberliğe oynuyor. Kısacası düşüş kaçınılmaz ve zamanında tedbir almak gerekiyor.

Kulübe iki modası geçmiş slogan hakim olmuş. Seslendiren hoca, seyreden ise Başkan !

“Yenemiyorsan yenilme”. Vay anasına sayın seyirciler, bu söylem düşmeyi kafaya koyanların verdiği resimdir. Maç başına 1 puanın alt lige götüreceğinden habersizler.

“Ekip içi dengeleri bozmayalım, tek fiyat uygulayalım”.  Olur tabi, eleğin üstünde kalan iyiler gitsinler, siz de eleğin altına düşenlerle uğraşın.

Serdar Gürler ve Aydın Karabulut bu hafta olduğu gibi yeni takımlarında golleri atarlarken sizde seyretmeye devam edersiniz.   

Elimizde kala kala Ahmet Oğuz ve Uğur Çiftçi kalmışken, onları da dışarda bırakıp geldikleri takımlarda hiç oynatılmayan futbolculardan medet uman hoca hemen gönderilmelidir. Yeter mi ?

Bu yetersiz transferlerle kadroyu güçlendirdiğini sanan, futboldan bihaber Başkan’ın da hemen koltuğu terk etmesi gerekiyor ki, yeni gelene yanlışları düzeltmek için vakit kalsın…

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Orhan     2017-08-22 Taraftar izlemiyor, tepkisini fazlasıyla ortaya koyuyor.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sivasspor sakatları Ankaragücü maçında riske etmeyecek
Sivasspor sakatları Ankaragücü maçında riske etmeyecek
Ankaragücü'ne Öztürk, Gençlerbirliği'ne Kardeşler
Ankaragücü'ne Öztürk, Gençlerbirliği'ne Kardeşler
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi