Reklamı Geç
Ural'ımızı kaybettik...
Ercüment Tunçalp

Ural'ımızı kaybettik...

Bu içerik 2391 kez okundu.

Hepimizin başı sağolsun. Her ölüm acıdır ama genç ölüm acıların en acısıdır. Yine genç yaşlarda toprağa verdiğimiz renkdaşımız Cüneyt Üstündağ ve sevgili oğlunu kaybedeli yedi yıl olmasına rağmen onların acısı da hâlâ içimizde sıcaklığını koruyor. Hepsine Allahtan rahmet, ailelerine başsağlığı ve sabırlar diliyorum.    

Ural, renkdaşımızdı, Kongre üyemizdi, Alkaraların sevgilisiydi, Diaspora keçilerinin destekçisiydi, kulübümüzün geleceğinde rol alacak yönetici adayımızdı.

Genç yaşına rağmen tanınmış bir psikolog ve öğretim görevlisiydi. Her şeyden önce de iki güzel çocuğun babasıydı.

Tanıştığımızda kendisi akıllı genç bir öğrenciydi. Derslerindeki başarısının yanında sosyal yönü de çok güçlüydü. Gençlerbirliği atkısı mı yaptırmadı, deplasman organizasyonu mu hazırlamadı, İstanbul grubuna destek mi vermedi ?

Kısa yaşamına sığdırdığı büyük parça Gençlerbirliği idi. Bizim gönlümüzdeki en geniş yerlerden birisi de her zaman ona aittir.

Taraftar gruplarımızdan Alkaralar sitesine gözattım. Ural’ın son mesajı Ocak ayı içinde. Yeni yılın ilk yemeği için Abreg Çelem biz İstanbul tayfalarını da düşünerek demiş ki; “Diaspora katılımı olabilecekse 28-29 Ocak hafta sonu hem yemeğimizi, hem de rakibimizi yiyebiliriz”. Ural’ın cevabı da; “o tarihler bence uygun, yiyelim güzelleşelim” olmuş.

2015 yılının sonuna doğru da sanki kendi dükkanında envanter yapıyordu veya bakmakla yükümlü olduğu bir ailesi de Gençlerbirliğiydi.

“Alkaralar olarak çıkardığımız ürünler nelerdi ?”, “Elimizde kalan neler var ?”, “Kimin neye ihtiyacı var ?” diye yazılı olarak sormuş. İşte bu kadar ilgiliydi.

Ankaragücü taraftarı, kardeşimiz için mesaj yayınlamış. Karşıyaka taraftarı da ; “Bir tribün emekçisini kaybettik” başlığı ile verdikleri başsağlığı mesajı ile onun sadece bizim tribünlere sevgi dağıtmadığını göstermiş.

Ural Nadir’in cenazesi, yarın (Cuma) saat 13.00 de Oran semtinde bulunan Pir Sultan Abdal Kültür Merkezi ve Cemevi’nde düzenlenecek törenin ardından Karşıyaka Mezarlığı’nda defnedilecektir.

Mekanı cennet olsun.

 

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başakşehir'in rakibi Kopenhag oldu
Başakşehir'in rakibi Kopenhag oldu
Futbolda Haftanın Programı
Futbolda Haftanın Programı
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi