Reklamı Geç
Birlik beraberlik zamanıdır
Ercüment Tunçalp

Birlik beraberlik zamanıdır

Bu içerik 2136 kez okundu.

Gençlerbirliği’nin yeni yönetim kadrosu seçildi. Hepimize hayırlı uğurlu olsun. Gençlerin direksiyona geçmesini istiyorduk, oldu. Taraftar olmayanların sızması önlensin istiyorduk, o da oldu.

Bundan sonra da İstanbul takımları ile gönül bağı olanların kulüp kapısından içeri girmesini istemiyoruz. Görürsek afişe edeceğimizi herkes bilmelidir. Amacımız safları sıklaştırıp sızmaları önlemektir.

Elbette içerde muhalif görüşler olacaktır ama sadece Gençlerliler birbirini uyarmalıdırlar. Buradaki amaç kulübümüzün sağlam zeminini kaydırmamaktır.

Rahmetli İlhan Cavcav kadar bu işleri bilen kimse olmadığı halde; onu bile zaman zaman bilgi paylaşımında bulunmadığı için eleştirdik. Artık yönetimde tam demokratik bir yapının oluşmasını kardeşimiz Murat Cavcav’dan bekliyoruz. Kendisini tanıyabildiğim kadarı ile mütevazi kişiliği bunu başaracak seviyededir.  

Yapıcı eleştirilerimizi dikkate alması da, kuşak farkımıza hürmeten beklemeye hakkımız olan bir durumdur. Zira bizim hayatımızın bir parçası her zaman Gençlerbirliği’dir. Herhangibir beklentimiz olmadığını da uzun zamandan beri açıklıyoruz zaten. Görevimiz, rahmete kavuşmuş büyüklerimiz adına nöbete devam etmektir. İlhan abi adına, Ekrem abi adına, Kemal abi adına…

Yeni yönetimle beraber çok ihtiyacımız olan 3 puanı cebimize koyduk. Takımın tamamını ortaya koydukları büyük mücadeleden dolayı kutluyoruz.

Santraforumuzun olmadığını ama Serdar’ımızın olduğunu bir kere daha gördük. Hemen sözleşmesi uzatılmalıdır. ‘Takım içi denge’ diye bir şey söz konusu olamaz, zira saha içindeki  bütün dengeleri altüst ediyor bu kardeşimiz. Performans adil olarak  değerlendiriliyorsa alınan ücretlerde de büyük farklar ortaya çıkabilir. Hatta bu durum diğer futbolcular için özendirici bile olabilir.

Kadromuzdan çok önemli kayıplar verdik. Artık daha fazlasını kısa bir dönem içinde kaldıramayız.

Bu sezonu kazasız belasız kapattıktan sonra yeni Başkan’ın “ilk 5” hedefi doğrultusunda transfer çalışmaları başlamalıdır. Cambaz menajerlerden uzak durmak ve gereksiz yer kaplayan hurdalarından da bir an evvel kurtulmak gerekir.   

Hiçbir Teknik Direktör’ün israrla istediği futbolcu alınmamalıdır. İstediği tip futbolcuları söylemeli, dört beş alternatif de önermelidir. Nokta atışına asla izin verilmemelidir.

Bir an önce 35 puana ulaşıp, rahat rahat geleceğin planlarını  yapmayı diliyorum.

 

 

 

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başakşehir'in rakibi Kopenhag oldu
Başakşehir'in rakibi Kopenhag oldu
Futbolda Haftanın Programı
Futbolda Haftanın Programı
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi