Reklamı Geç
Voleyboldan kısa kısa
Pazar Filesi

Voleyboldan kısa kısa

Bu içerik 931 kez okundu.

Kaldığımız yerden devam.

Malum, voleybolda seçim sathı mahaline girdik. Bakanlık voleybola olumsuz bakmamış. Bakmamış, çünkü eski yönetimin içinden çıkan Akif Üstündağ’a cevaz vermiş.

Başkenvekili Akif Üstündağ tek aday. Yıllardır olması gereken yerde şimdi.

Bu arada, adı voleybol kulislerinde her daim dolaşan, “Voleybol camiaı beni istiyor” diye beyanat veren eski başkan Erol Ünal Karabıyık (EUK) önce Arın İra’yı denemiş, tutmamış! Ardından kendi bir silkinmiş, ama beş imzayı geçememiş.

Seçim sisteminde bir imza dayatması tartışılır bir durum ama gerçeklerle söylemler birbirini tutmuyor.

Seçim demişken...

Avrupa Voleybol Konfederasyonu seçilerinden Romanya Voleybol Federasyonu Başkanı da Yönetim Kurulu Üyeliği için aday olmuş.  Fakat kendisine sıfır, rakamla ‘0’ oy çıkmış. Kazansaymış mesela Avrupa’nın patronlarından biri olacakmış!

Türkiye’ye dönersek...

Başkanvekillerinden Mustafa Ekşi artık olmayacakmış. İşine gücüne bakacakmış. Camia, “İsabet olur, zaten gerginlik yaratmaktan başka bir işe yaramıyordu” düşüncesinde.

Bir merak konusu da MHK Başkanlığı.

Şimdiki başkan, Sokullu Mehmet Paşa’nın torunlarından. Boyu da uzun maaşallah! Fakat huyu iyi değil. Kendini hep federasyon başkanı gibi görür. Asker de olması hasebiyle biraz emredici bir tavrı vardır. Harcaması, altına verilen araba, pek meşhur asistanı...

Buna rağmen tatmin olmamış ki koca başkan, EUK ile dirsek temasına girmiş, Ben görenlerin yalancısıyım.

Döneminde hakemlik pek ileri gidemedi.  Kendisi de Avrupa’da bir delegelik kapmak için uğraştı. Edirne’deki yıldızlar turnuvasını bile tatil fırsatı bilip eşini de götürdü. Ve daha niceleri! Kendisine bir harcırah verildiği halde, Ankara’da İstanbul’a dönüşünde Bolu Dağı’nda yemek yiyip fişini de Federasyon’a gönderdiği... Ve daha niceleri!

Bunlar aşırı suç değil ama küçük hesaplar. İnsanın prestijini yaralar!

Yerine kim geçecek? Şimdilik bilinemiyor. Ama MHK Genel Sekreteri Eyüp Bostancı’dan bir birinci adam olmaz, onu biliyoruz!

Bu arada bir küçük bilgi.

Tokat Belediye Plevne Kulübü’nün Başkanı, işi o kadar ciddiye alıyormuş ki, hazırlık maçlarındaki yenilgilere bile ceza vermeye kalkmış!

Seçimden sonra görüşürüz!

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor Ekranı
Spor Ekranı
Hazırlık Maçları Sonuçları
Hazırlık Maçları Sonuçları
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi