21 Nisan 2024 Pazar
ads
DOLAR 32.50 ₺
EURO 34.78 ₺
STERLIN 40.29 ₺
ALTIN 2,499.53 ₺
BTC 65,073.37 $
ETH 3,178.46 $
BİST 9,693.46

Yalçın Koşukavak'tan Gençlerbirliği açıklaması

Boluspor 3220
Yayınlama: 2 Nisan 2024 Salı 22:16 Kaynak: Haber Merkezi

Boluspor'da teknik direktör Yalçın Koşukavak, play-off barajının altına düştüklerini ve tekrardan barajın içerisine girmek istediklerini belirtti.

Yalçın Koşukavak'tan Gençlerbirliği açıklaması

Evinde Gençlerbirliği'ne yenilen Boluspor'da teknik direktör Yalçın Koşukavak, play-off barajının altına düştüklerini ve tekrardan barajın içerisine girmek istediklerini belirtti.

Boluspor Teknik Direktörü Yalçın Koşukavak, "Maç iki takım açısından da çok kritikti. Bizim açımızdan play-off'un içinde kalmak onların açısından da yarışa dahil olmaktı. İki takımın maç öncesi amacı buydu. Oyun aslında ilk yarı itibarıyla iki takım da çok baskın bir oyun oynamadı. Rakip orta sahayı kalabalık tutup biraz daha kontratak geçiş hücumu oynama düşüncesiyle pozisyondaydı. Duruşları oydu. Bize çok oynamaya müsaade ettiler aslında. Topu getirdik rakip kaleye kadar skoru yapamadık.

Tabii sonra ikinci yarı işler değişti. Rakip yarı alanda oynarken bir geçiş hücumundan bir gol yedik. Arkadan da bir taç atışından ayrı bir gol yedik. Kolay kaybettik. Bu kadar kolay kaybetmememiz gerekiyordu. Telafi etmenin yolunu arayacağız. Kalan maçlarda bir türlü ne gerekiyorsa oyuncularımla beraber kazanmak için tekrar yarışa dahil olmak için şu anda barajın altındayız. Elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Gençlerbirliği'ni de tebrik ederim. Oyuncu kalitesi yüksek bir kadro" dedi. 

İlk Yorumu Sen Yaz
code
Tercüme