Hatayspor
Giriş Tarihi : 30-10-2022 17:44   Güncelleme : 30-10-2022 17:49

Volkan Demirel'den Ankaragücü açıklaması

Volkan Demirel'den Ankaragücü açıklaması

Hatayspor Teknik Direktörü Volkan Demirel, Ankaragücü'ne 4-1 yenilmelerini sorumluluğunu üzerine aldığını söyledi.

Volkan Demirel, geçen hafta Beşiktaş'ı yendiklerini belirterek, "Takımımın bu maça iyi hazırlanamamasının sebebi ben olabilirim. Büyük maç kazandıktan sonra rehavet vardı. Bunu iyi anlatamadım sanırım." dedi.

Ankaragücü'nün net bir oyunla güzel bir galibiyet aldığını belirten Demirel, "Yediğimiz ikinci golün incelenmesi gerekir. Ofsayt verilmemesinin sebebi tamamen bizim oyuncudan geldiği yönünde ama iyice bakarsanız son dokunuşu Ankaragücü oyuncusu yapıyor. Hakemler de o an karar veriyor ama VAR'ın müdahale etmesi gerekiyor. Diyelim ki top bizden geldi, o zaman Karagümrük maçındaki golümüzü niye vermiyorsunuz? Bunun bir incelenmesi, konuşulması gerekiyor." diye konuştu.

Penaltıdan attıkları gol dışında rakip kaleciyi yere bile yatıramadıklarını aktaran Demirel, "Bugünkü sonucun sorumlusu benim. Demek ki oyuncularıma ben anlatamadım. Geldiğimden beri en kötü oyunumuzdu. Temaslı bir oyun oynamalı benim takımım. Büyük maçlardan sonra rehavet oluşabiliyor, demek ki bunu takımda ben oluşturdum, anlatamadım. Bu mağlubiyet benim suçum." değerlendirmesinde bulundu.

AdminAdmin