18 Nisan 2024 Perşembe
ads
DOLAR 32.50 ₺
EURO 34.77 ₺
STERLIN 40.64 ₺
ALTIN 2,489.13 ₺
BTC 62,400.32 $
ETH 3,029.87 $
BİST 9,520.59

Velp Scientifica Kalitesi

GÜNCEL 3555
Yayınlama: 17 Ocak 2023 Salı 15:10 Kaynak: Haber Merkezi

Velp Scientifica Kalitesi

Velp scientifica, analitik laboratuvar cihazların aracılığını yapan 1983 yılında kurulmuş olan büyümekte olan tedarikçidir. Günümüzde stil sahibi, yenilikçi malzemeler ile dünya çapında ünlü İtalyan ürünlerinin pazarlamasını sağlamaktadır.

Velp scientifica tedarikçi firması laboratuvar cihazları sektöründe liderliğini korumaktadır. Bir aile şirketi olan velp scientifica İtalya da bulunan merkezinde otuz yılı aşkın tecrübesi ile üretilen ürünlerin kaliteli bir şekilde tasarlanarak üretilmektedir.

Velp Scientifica Ürünleri Nelerdir?

Velp scientifica bir aile şirketi olan İtalyan marka dünya da ve Türkiye de tanınan tedarikçi bir firmadır. Kullanışlı ve geliştirilmiş teknoloji ile üretilen ürünleri dünya pazarında önemli bir yere sahiptir. 90 a aşkın ülkede uluslararası dağıtım ağı sayesinde dünya pazarına açılmaktadır.

Bu İtalyan aile şirketinin ürünleri arasında karıştırma ekipmanları, solvent ekstraktörleri, oksidasyon stabilitesi reaktörleri gibi ürünleri bulunmaktadır. Laboratuvar aletleri konusunda önder olan velp scientifica ürünleri çevre analiz grubu, gıda ve yem analiz grubu, Karıştırıcılar grubu ve diğer laboratuvar ekipmanları olarak dört kategoride yer almaktadır. Velp scientifica ile ilgili daha kapsamlı bilgi edinmek için https://www.bilimdepo.com/velp-scientifica adresinden ulaşabilirsiniz.

İlk Yorumu Sen Yaz
code
Tercüme