Türk Telekom, sezon ortasında göreve gelen Selçuk Ernak yönetiminde Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi'nde normal sezonu 8. sırada bitirdi ve play-off çeyrek finalinde Anadolu Efes'e elendi.
Kulübün yayınladığı açıklama şöyle:
Teşekkürler Selçuk Ernak!
Türk Telekom Basketbol Takımı başantrenörü olarak görev yapan Selçuk Ernak’a bugüne kadar takımımıza yaptığı hizmetler ve sunduğu katkı için teşekkür ediyoruz. Kendisine yeni yolculuğunda başarılar diliyoruz.
?ref_src=twsrc%5Etfw">May 24, 2024Teşekkürler Selçuk Ernak! 💙🤍
— Türk Telekom Basketbol (@TT_Basketbol) Tweeti Göster
Türk Telekom Basketbol Takımı başantrenörü olarak görev yapan Selçuk Ernak’a bugüne kadar takımımıza yaptığı hizmetler ve sunduğu katkı için teşekkür ediyoruz. Kendisine yeni yolculuğunda başarılar diliyoruz. pic.twitter.com/1eeWoFVjWp