FUTBOL
Giriş Tarihi : 30-11-2022 18:05   Güncelleme : 30-11-2022 18:09

Sırbistan kampı aldatma kampına dönüş

Sırbistan kampı aldatma kampına dönüş

Dünya Kupası'nda mücadele eden Sırbistan hakkında bomba etkisi yaratan bir iddia ortaya atıldı.

Futbolculara moral olsun diye ailelerinin de kampa getirilirken forvet Vlahovic, yedek kaleci Rajkovic'in karısı Ana Cakic'le; Gudelj ise Jovic'in eşi Sofija Milosevic'le cinsel ilişkiye girdi. Yaşanan skandallar sonrası futbolcular arasında yumruk yumruğa kavga yaşandığı ileri sürüldü.

Büyük bir heyecanla devam eden 2022 Dünya Kupası'nı sarsan bir olay yaşandığı iddia edildi. Sosyal medyada gündeme gelen bu olay oldukça dikkat çekti. Twitter hesabından paylaşım yapan bir gazeteci, Sırbistan Milli Takımı'nda skandal olayların yaşandığını iddia etti. İddialara göre forvet Vlahovic, yedek kaleci Rajkovic'in karısı Ana Cakic'le; Gudelj ise Jovic'in eşi Sofija Milosevic'le birlikte oldu.

YUMRUK YUMRUĞA KAVGA ETTİLER

İddiaya göre; forvet Vlahovic, yedek kaleci Rajkovic'in karısı Ana Cakic'le; Gudelj ise Jovic'in eşi Sofija Milosevic'le birlikte oldu. Bu çarpıcı iddianın ardından Sırbistan Milli Takımı'nda Gudelj ve Jovic'in de yumruk yumruğa kavga ettiği öğrenildi.

KAMERUN MAÇINDA SÜRE ALMAMIŞLARDI

Skandal olayda ismi geçen futbolcuların Kamerun maçında süre almamaları ortaya atılan bu iddiaların sadece iddia olmadığını gözler önüne serdi.

 
AdminAdmin