23 Mayıs 2024 Perşembe
ads
DOLAR 1.00 ₺
EURO 1.00 ₺
STERLIN 1.00 ₺
ALTIN 1.00 ₺
BTC 1.00 $
ETH 1.00 $
BİST 10,935.40

Selçuk İnan'dan Ankaragücü açıklaması

AnkaragücüGaziantep FK 8107
Yayınlama: 13 Nisan 2024 Cumartesi 20:33 Kaynak: Haber Merkezi

Gaziantep Futbol Kulübü Teknik Direktörü Selçuk İnan Ankaragücü'ne 3-1 yenildikleri maç sonrasında açıklamalar yaptı..

Selçuk İnan'dan Ankaragücü açıklaması

Gaziantep Futbol Kulübü Teknik Direktörü Selçuk İnan Ankaragücü'ne 3-1 yenildikleri maç sonrasında açıklamalar yaptı..

Ankaragücü'nin iyi bir takım olduğunu söyleyen Selçuk İnan, "Kafamdaki oyunu oluşturmak basit değil. Hocalar bir yılını belki daha fazla zamanını bu işe ayırıyor. Ankaragücü iyi bir takım. Uzun zamandır bu oyunu oynamaya çalışıyorlar" dedi.

Selçuk İnan, bugün iyi oynayamadıkları ve kaybettikleri için üzgün olduklarını belitti.

Yaklaşık bir aydır takımın başında olduğunu dile getiren İnan, sözlerine şöyle devam etti:

"Çalışıyoruz ve uğraşıyoruz. Çok kolay işler değil. Kafamdaki oyunu oluşturmak basit değil. Hocalar bir yılını belki daha fazla zamanını bu işe ayırıyor. Ankaragücü iyi bir takım. Uzun zamandır bu oyunu oynamaya çalışıyorlar. Buna rağmen puan tablosunda iyi yerde değillerdi. Ancak bizden güçlü bir takım olduğunu maçtan önce kabul etmiştik. İçeride en azından oyun üstünlüğünü alacaklarını biliyorduk. Bu yönde hazırlandık. Elimizdeki oyuncuların kalitesini de göz önünde bulundurursak maçın aşağı yukarı bu şekilde geçeceğini biliyorduk.

Kazandığımız topları doğru kullanmak ve geçişi iyi yapabilmeyi hedefliyorduk. Çok top kaybettik ve iyi çıkamadık. Neticesinde baskı yedik. Üzgünüm ama çalışmaya devam edeceğiz. Bu takımın nasıl ligde kalacağıyla ilgili çalışmalarımız devam edecek. İçeride 3 maçımız var. Kasımpaşa, Fatih Karagümrük ve Hatayspor. Bunların özrü yok. Bu maçları ne olursa olsun içeride kazanacağız. Deplasmanda da alabildiğimiz kadar puan almayı hedefliyoruz."

İlk Yorumu Sen Yaz
code
Tercüme