21 Nisan 2024 Pazar
ads
DOLAR 32.50 ₺
EURO 34.78 ₺
STERLIN 40.29 ₺
ALTIN 2,499.53 ₺
BTC 65,182.41 $
ETH 3,181.35 $
BİST 9,693.46

Ligden çekilmeyi oylayacak Fenerbahçe'nin 3 altenatifi var?

Fenerbahçe 3352
Yayınlama: 27 Mart 2024 Çarşamba 19:42 Kaynak: Haber Merkezi

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, katıldığı bir sohbet toplantısında gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Ligden çekilmeyi oylayacak Fenerbahçe'nin 3 altenatifi var?

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, katıldığı bir sohbet toplantısında gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Fenerbahçeli gazeteci Lube Ayar, sarı-lacivertlilerin başkanı Ali Koç ile yaptığı konuşmanın detaylarını paylaştı.

Ali Koç'un açıklamaları şu şekilde...

"SPONSORLARDAN ONAY ALDIK"

"Anormalliği normalleştirdiğimiz için bu noktaya kadar geldik. 2 Nisan'da kongre üyelerimizle tüm ihtimalleri istişare edeceğiz. Bütün sponsorlarımızla görüştük, yazılı onaylarını aldık, biz neredeysek onlar orada olacaklar."

"Kredilerimiz için bankalarla da görüşeceğiz. Önümüzde kötü, daha kötü ve en kötü olmak üzere üç seçenek var. Alt lige inmek, bir süre için futbol faaliyetlerine son vermek veya yurt dışında bir takım almak da ihtimal dahilinde.. Fakat bu kongrede netleşecek. Hangisini yapacağımızı şu anda kesin olarak söyleyemem. Fakat hiçbir şey olmamış gibi davranmayacağımızı garanti ediyorum."

"CEZA VERİRLERSE VEBALİNİ ÖDERLER!"

"Sakin olunsun deniyor. Biz son derece sakiniz. Yönetim kurulu üyelerimizle saatlerce konuştuktan sonra açıklama yaptım. O sözler ani bir kararla veya öfkeyle sarf edilmedi. Yüzlerce insan sahaya inmişken bizim futbolcularımıza ' kavga etmeselerdi' deniyor. Kadıköy'de saha ortasında sevindiler, kalecilerini havalara attılar, hiçbir olumsuzluk yaşanmadı. Ama bizim futbolcularımıza ' Trabzon'da saha ortasında sevinmeselerdi' dediler. Bu olayı dikkatle izleyen bir uzman, "dua edin, maskeli adama karşı futbolcularınız sert bir karşılık verdi de sonradan sahaya girenlerin cesareti kırıldı. Bize ceza veremezler. Verirlerse de vebalini öderler."

İlk Yorumu Sen Yaz
code
Tercüme