VOLEYBOL
Giriş Tarihi : 28-08-2023 11:34   Güncelleme : 28-08-2023 11:37

İzzet Ünver Halkbank’ta

Halkbank Erkek Voleybol takımı, milli smaçör İzzet Ünver’i renklerine bağladı.

İzzet Ünver Halkbank’ta

Halkbank Erkek Voleybol takımı, milli smaçör İzzet Ünver’i renklerine bağladı. Tecrübeli yıldız son olarak Fenerbahçe forması giyiyordu.

Daha önce Beşiktaş, Çevre Gücü ve Spor Toto takımlarının formalarını giyen tecrübeli smaçör 1992 İstanbul doğumlu, 1,94 metre boyunda.

İzzet Ünver’in smaç yüksekliği 3,40, blok yüksekliği 3,20 metre.

Gururlu ve mutluyum

Ligin en güçlü takımlarından Halkbank’ta forma giyeceği için mutlu olduğunu ifade eden İzzet Ünver şunları söyledi:

“Yeni sezonda Halkbank’ın başarısı için mücadele edecek olmaktan çok mutluyum. Umarım öncelikle takım olarak sağlıklı bir sezon geçirir, son düdük çaldığında yarışacağımız tüm kulvarlarda başarı elde ederiz.”

Sezon öncesi hazırlıklarına başladıklarını ifade eden milli sporcu, ligin ilk maçına milli takımlardaki arkadaşlarının da dönüşüyle en güçlü şekilde hazır olmak istediklerini söyledi.

İzzet Ünver, Halkbank ailesinin bir parçası olacağı için gururlu olduğunu belirterek, “Türkiye’nin en başarılı ve güçlü kulüplerinden birine geldim. Kulübün ne kadar profesyonelce idare edildiğini, sunulan imkanları biliyorum. Biz sporculara antrenmanlarda çok çalışmak, sahada da iyi oynamak kalıyor. Bunu da yapacağımıza inanıyorum. Sahada centilmen, güçlü ve başarılı bir ekip göreceklerine inansınlar ve bizi izlemeye devam etsinler” diye konuştu.

Ünver, Avrupa Şampiyonası finallerinde yarışan A Kadın ve Erkek Milli Takımlara başarılar dileyerek sözlerini tamamladı.

 
Yetginer MaydaYetginer Mayda

Admin