Ankaragücü
Giriş Tarihi : 23-09-2022 09:23   Güncelleme : 23-09-2022 09:27

İspanyollar Jese Rodrigıes'in Ankaragücü'ndeki durumunu tartışıyor

İspanyollar Jese Rodrigıes'in Ankaragücü'ndeki durumunu tartışıyor

Ankaragücü'ne gelişi olay olan İspanyol futbolcu Jese Rodrigues'in fazla süre alamaması ve gol atamaması ülke medyasında tartışılıyor.

İspanyol medyasında yer alan haberlerde Ankaragücü'ün Süper Lig'e dönmesi sonrasında en ses getiren transferi olan Jese Rodrigues'in havaalanında 1000'den fazla taraftar tarafından karşılandığı ifade edilirken, kulübün şapkadan tavşan çıkarmaya niyetlendiği de kaydedildi.

Las Palmas'ta sezonu kötü bir sonla kapatan Jese Rodrigues'in Ankaragücü'nde sezon öncesi dönemde bir gol attığı ve iyi performans gösterdiği ancak sezonun başlaması ile her şeyin değiştiği belirtildi.

Jese Rodriguez, Türkiye'de kurdun ağzında

Jese'nin ilk maçta yedek kaldığı ve ikinci yarıda sadece 30 dakika oynadığı ifade edilirken ikinci maçta ilk 11'de başlamayı beklediği ancak bunun gerçekleşmediği yazıldı.
Haberde kötü gdiş sonrası teknik direktör değişikliği yaşandığı ve Mustafa Dalcı'nın yerine Ömer Erdoğan'ın geldiği belirtilirken, kalıcı olmasa da, Jese Rodriguez daha da fazla öne çıktığı kaydedildi.

Hayranlar onu seviyor

Jese'nin bu konuda henüz herhangi bir açıklama yapmadığı ancak Ömer Erdoğan'ın oyuncunun fiziksel olarak yüzde 100 olarak hazır olmadığını kendisine söylediği medyaya yansıdı.

Haberde Ömer Erdoğan ile Jese Rodrigues sürtüşmelerin başlayacağı iddia edildi.

AdminAdmin