VOLEYBOL
Giriş Tarihi : 13-11-2022 17:47   Güncelleme : 13-11-2022 17:49

Halkbank Hatay'dan kayıpsız dönüyor

Halkbank Hatay'dan kayıpsız dönüyor

AXA Sigorta Efeler Ligi Metin Görgün Sezonu’nun 8.haftası Hatay Büyük Şehir Belediye-Halkbank karşılaşması ile sona erdi. Karşılaşmanın kazananı 3-0’lık sonuçla konuk ekip Halkbank oldu.

Başkent ekibi bu sonuçla 23 puana ulaştı ve zirvedeki yerini korudu.

Halkbank, 16 Kasım’da Şampiyonlar Ligi B Grubu’ndaki ikinci maçında Almanya’dan BERLIN Recycling Volleys ile karşı karşıya gelecek.

Serimizi sürdürmek istiyoruz

Başkent ekibinin deneyimli liberosu Deniz İvgen maçla ilgili düşüncelerini aktardı. İvgen, yoğun bir programdan geçtiklerini hatırlatarak, “Zawierce maçından sonra dinlenemeden Hatay’a geldik. Burada bir idmanla çıktık ve kalitemizi ortaya koyarak kazanmayı başardık. Şimdi hedefimizde Berlin maçı var. Onu da kazanarak galibiyet serimizi sürdürmek istiyoruz” diye konuştu.

Salon: Hatay Merkez Spor Salonu

Hakemler: Tuncay Kandemir, Halid Cerit

Hatay B.Ş.B.: Berkan Bozan, Bucko Bartozs, Fatih Eren Uğur, Miskevich Radhizov, Furkan Aydın. (Çağatay Yetik, Batuhan Yurdagül, Ahmet Çetinkaya, Turgut Lelik, İsmail Coşkun)

Halkbank: Micah Ma’a, Nicolas Bruno, Yunus Emre Tayaz, Nimir Abdel-Aziz, Yiğit Gülmezoğlu, Mert Matic (Volkan Döne, Deniz İvgen, Mustafa Koç, Aslan Ekşi, Oğuzhan Doğruluk, Serhat Coşkun)

Setler: 20-25, 14-25, 15-25

Süre: 1.19 (29, 28, 22)

Yetginer MaydaYetginer Mayda

Admin