23 Mayıs 2024 Perşembe
ads
DOLAR 1.00 ₺
EURO 1.00 ₺
STERLIN 1.00 ₺
ALTIN 1.00 ₺
BTC 1.00 $
ETH 1.00 $
BİST 10,925.54

Halkbank final için hazır

VOLEYBOL 3173
Yayınlama: 8 Nisan 2024 Pazartesi 14:26 Kaynak: Haber Merkezi

AXA Sigorta Efeler Ligi'nde finalin adı Halkbank-Fenerbahçe olarak şekillenirken başkent ekibi üst üste üçüncü kez finale kalmanın kıvancı yaşanıyor.

Halkbank final için hazır

AXA Sigorta Efeler Ligi'nde finalin adı Halkbank-Fenerbahçe olarak şekillenirken başkent ekibi üst üste üçüncü kez finale kalmanın kıvancı yaşanıyor.

Final serisi, 11-23 Nisan tarihleri arasında kazanılmış üç maçı kazananın şampiyon olacağı beş maç üzerinden oynanacak. Serinin ilk maçı 11 Nisan'da Ankara'da oynanacak.

Final için mutluyuz

Başkent ekibinin Baş Antrenörü Slobodan Kovac ve Takım Kaptanı Nimir Abdelaziz yakyaşan final serisi öncesinde değerlendirmelerde bulundu.

Baş Antrenör Slobodan Kovac, "Sanırım hepimiz finale kalmaktan çok mutluyuz" dedikten sonra şöyle konuştu:

Bu sezon çok iyi voleybol oynayan Fenerbahçe'yi bekliyoruz. Biliyoruz ki, birinci olmak istiyorsak en iyisi olmalıyız! Finaller her zaman zordur ama kalitesine çok inandığım ekibimin finallere hazır olacağına inanıyorum."

Zor bir final olacak

Halkbank Takım Kaptanı Nimir Abdelaziz de finale ulatıkları için mutlu olduklarını dile getirdi. Tecrübeli Kaptan final ve şampiyonluk için şu görüşleri bildirdi:

"Finale ulaştığımız için mutluyuz! Rakibimiz Fenerbahçe'nin sahada neler yapabileceğini  iyi biliyoruz! Her maçta da gösterdikleri gibi finale kalmayı hak ettiler.

Normal sezonda kaybettiğimiz tek takım. Bu yüzden elimizden gelenin en iyisini yapmamız gereken zorlu bir final olacak. Hedefimize ulaşmak için çok çalışmalı, odaklanmalı ve bu yıl çalıştığımız her şeyi vermeliyiz."

İlk Yorumu Sen Yaz
code
Tercüme