VOLEYBOL
Giriş Tarihi : 13-09-2022 09:21   Güncelleme : 13-09-2022 09:23

Halkbank, Doğukan ile güçlendi

Halkbank, Doğukan ile güçlendi

Voleybol Efeler Ligi’nin marka takımlarından Halkbank’ın, daha önce anlaşmaya vararak kadrosuna kattığı orta oyuncu Doğukan Ulu takıma katıldı.

Dünya Şampiyonasında başarılı bir sınav veren A Erkek Milli Takım’ın da bir parçası olan Doğukan Ulu son olarak Galatasaray’da forma giyiyordu. Başarılı oyuncunun kariyerinde BAL Spor da bulunuyor.
30 Ekim 1995 Anamur doğumlu Doğukan Ulu, 2.01 metre boyunda ve 85 kilo. Milli oyuncunun smaç yüksekliği 325, blok yüksekliği de 318 santimetre.

Çetin bir mücadele olacak

Halkbank gibi güçlü ve köklü bir camiaya katıldığı için çok keyifli ve mutlu olduğunu dile getiren milli yıldız, “Halkbank’ın geçmişi, başarıları, kurumsallığı, Türk voleyboluna yaptığı katkılar buraya gelmemde etkili oldu. Milli Takım’dan dönüp takıma katıldım; ortam gerçekten güzel, sunulan imkanlar iyi. Bize düşen, antrenmanlarda dikkatli ve verimli çalışıp bunları sahaya yansıtarak bu köklü camiayı yarıştığı üç kupada da başarıya ulaştırmak. Biliyoruz ki, sert bir düzlemde, çok zorlu rakiplerle çetin bir mücadele bizi bekliyor” diyerek düşüncelerini aktardı.
 

AdminAdmin