25 Mayıs 2024 Cumartesi
ads
DOLAR 32.25 ₺
EURO 35.00 ₺
STERLIN 40.74 ₺
ALTIN 2,418.47 ₺
BTC 69,043.05 $
ETH 3,750.25 $
BİST 10,160.25

Hakan Kutlu'dan terör tepkisi

Erzurumspor FK 3463
Yayınlama: 2 Ekim 2023 Pazartesi 16:47 Kaynak: Haber Merkezi

Hakan Kutlu'dan terör tepkisi

Erzurumspor FK Teknik Direktörü Hakan Kutlu, teröre tepki olarak Boluspor maçına 'Cumhuriyet Forması' ile çıktıklarını açıkladı.

Ankara'da meyadana gelen terör olayını kınadığını ifade eden Hakan Kutlu, "Ankara'da meydana gelen terör girişimini kınıyorum. Biz Cumhuriyet formasıyla oynadık. Ben buna hem Cumhuriyet forması hem de Atatürk forması diyorum. Farklı bir detay var bu formada. Arkasında Kemal Atatürk'ün imzası var. Milli sınırlar içinde vatan bir bütündür, parçalanamaz diyor" dedi.

Boluspor maçı ile de ilgili konuşan Hakan Kutlu şunları söyledi.

"Topa daha çok hakim olduk"

Kutlu, geçen haftaki maçta da oyuncularının galibiyeti hak ettiklerini ancak maçta son dakikada hiç olmayacak talihsizlikle mağlup tamamladıklarını belirterek, “Ama biz geçen haftaki mağlubiyetin ardından aynı oyunu sürdürdüğümüz takdirde önümüzdeki haftalarda Erzurumspor’un ligi çok rahat ve çok güzel bir yerde bitirebileceğini söylemiştik. Bugün geçen haftanın da üzerine konulan bir oyun vardı. Topa daha çok hakim olduk. Zannediyorum tek verdiğimiz pozisyon maçın son dakikasındaki bir yan topta kafa vuruşuydu. 

"Hakem bizim adımıza talihsiz bir maç yönetti"

Girdiğimiz en az üç dört tane çok net pozisyon vardı. Futbol adına iyi şeyler vardı. Geçen hafta biz yenilirken maçın hakemini tebrik etmiştik. Gerçekten müthiş bir hakem performansı göstermişti. İnanılmaz iyi maç yönetmişti. Buna rağmen maçtan sonra hem sosyal medya hesaplarımızdan hem maçtan sonraki başına maçın hakemi tebrik ettiğimi söylemiştim. Ama ne yazık ki bugünkü hakem için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Gerçekten bizim adımıza talihsiz bir maç yönetti. 

"Biz lige başlarken öncelikli hedefimiz iki tane hedef koymuştuk"

Verilmeyen sarı kartlar, rakibe bize çok kolay verilen sarı kartlar. Oyuncularımıza teşekkür ediyorum. Gerçekten çok çok önemli bir futbol ortaya koydular. Üst düzey bir futbol oynadılar. Kendilerini tebrik ediyorum. Şimdi hemen cuma günü oynayacağımız Kocaeli maçına odaklanacağız. Bugün sevineceğiz biraz ama yarından itibaren Kocaeli maçına odaklanacağız. Biz lige başlarken öncelikli hedefimiz iki tane hedef koymuştuk. 

"Transfer açılırsa ilk altı yedi için oynayacak"

Transfer açılırsa ilk altı yedi için oynayacak. Ya da ilk iki için oynayacak bir takım kurduğumuz takıma göre hedef belirleyecektik. Ama biz bu seneki hedefimiz şu an transfer açılmadığı için söylüyorum. Devre arası farklı gelişmeler olur. Hedefimizi değiştirebiliriz. Ama biz şu anki hedefimiz taraftarımıza güzel futbol seyrettirmek. Terinin son damlasına kadar savaşan mücadele eden bunun yanında futbolun da gereksizliklerini yerine getiren bir takım seyrettirmek. Ama devre arası ki gelişmelerden sonraki süreci o zaman değerlendiririz. 
 

 
İlk Yorumu Sen Yaz
code
Tercüme