Ankaragücü
Giriş Tarihi : 14-02-2023 08:55   Güncelleme : 14-02-2023 09:00

Hakan Kutlu'dan başkentlilere anlamlı çağrı

Hakan Kutlu'dan başkentlilere anlamlı çağrı

Ankaragücü’nün efsane kaptanlarından, farklı dönemlerde sarı-lacivertli ekipte teknik direktörlük görevini yürüten, yakın zamanda da Spor Toto 1. Lig temsilcilerinden Erzurumspor FK’nın teknik direktörlüğüne getirilen Hakan Kutlu, sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak, başkentlilere yardım ve destek çağrısında bulundu.

Ülkemizde meydana gelen depremlerin herkesi çok üzdüğünü ve yüreklerin parçalandığını aktaran Kutlu, şu ifadeleri kullandı:

“Büyük bir deprem felaketi yaşadık. Ülkemizin dört bir yanından deprem bölgelerimize yardımlar ulaştırılıyor. Depremden kurtarılan vatandaşlarımız çeşitli illere sevk ediliyor. Kendi imkanları ile farklı kentlere giden insanlarımız da var. Ankara Mamak’ta da depremden etkilenen 4 bin vatandaşımızın yerleştirildiği bir yer var.

Onların da ihtiyaçlarının el birliği ile karşılanması gerekiyor. İhtiyaç listesindeki malzemelerin ulaştırılması konusunda gerekli duyarlılığın gösterileceğine yürekten inanıyorum. Deprem bölgesindeki insanlarımıza yardımları ulaştırmaya, onlara destek olmaya devam edeceğiz. Onlar kadar, farklı kentlere giden depremzede insanlarımızın da ihtiyaçları olduğunu unutmayalım.”

 
Yetginer MaydaYetginer Mayda

Admin