15 Haziran 2024 Cumartesi
ads
DOLAR 32.79 ₺
EURO 35.16 ₺
STERLIN 41.61 ₺
G.ALTIN 2,459.44 ₺
BTC 66,064.07 $
ETH 3,457.23 $
BİST 10,471.32

Hakan Kutlu'dan Ankaragücü taraftarlarına teşekkür

Erzurumspor FK 6973
Yayınlama: 11 Haziran 2024 Salı 14:45 Kaynak: Haber Merkezi

Hakan Kutlu'dan Ankaragücü taraftarlarına teşekkür

Erzurumspor FK ile yeniden anlaşan Hakan Kutlu sosyal medyadan Ankaragücü’ne gelmsini isteyen taraftarlara teşekkür etti.

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Hakan Kutlu şu ifadeleri kullandı: 

"Erzurumspor’la tekrar anlaşma sağladık. Türkiye’de çok alışık olmadık bir şekilde yaklaşık iki sezondur süren birlikteliğimizi üçüncü sezona taşımak  için yola çıkmış bulunuyoruz. Bu durumun istikrar ve örnek teşkil etmesi bakımından çok değerli olduğuna inanıyorum.

Her iki taraf için de  hayırlı olmasını temenni ediyorum.

Yeni sezona yeni bir hedef ve yenilenmiş kadromuzla başlamak istiyoruz. En büyük beklentimiz bu yöndedir . Aksini düşünmek bile istemiyoruz.

Artık Erzurumspor’un gerçek yeri olan Süper Lige çıkma zamanının geldiğini düşünüyorum .

Şu an için en çok istenildiğim ve benim de birinci öncelikle istediğim kulüple anlaşmış olmaktan dolayı mutlu olduğumu belirtmek isterim. Erzurumspor’la anlaşma aşamasına gelene kadar bizimle çalışmak istediklerini belirten fikrimizi soran diğer kulüp Başkan ve yöneticilerine gösterdikleri ilgi için teşekkür ediyorum.

Ayrıca sosyal medyadan Ankaragücü’ne gelmem için ısrarcı olan büyük ilgi gösteren kardeşlerime şükranlarımı sunuyorum.

Erzurumspor’la anlaşmamızın açıklamasından sonra büyük sevgi gösterisinde bulunan ve mutluluklarını dile getiren tüm taraftarlarımızla birlikte aynı heyecanı benim de yaşadığımın bilinmesini isterim.

Anlaşma noktasında şahsıma  ve ekibime gösterdikleri ilgi ve güven için Sayın Mehmet Sekmen beye ve Kulüp Başkanımız Sayın Ahmet Dal’a sonsuz teşekkür ediyorum.

KÜLLERİMİZDEN DOĞUYORUZ"

İlk Yorumu Sen Yaz
code
Tercüme