16 Haziran 2024 Pazar
ads
DOLAR 32.79 ₺
EURO 35.16 ₺
STERLIN 41.61 ₺
G.ALTIN 2,459.44 ₺
BTC 66,134.11 $
ETH 3,562.19 $
BİST 10,471.32

Giray Bulak 1 puana sevindi

Denizlispor 3006
Yayınlama: 9 Mart 2023 Perşembe 08:28 Kaynak: Haber Merkezi

Giray Bulak 1 puana sevindi

Denizlispor Teknik Direktörü Giray Bulak, eksik kadroyla Ankara'ya geldiklerine dikkati çekerek, "Tempolu bir maç oldu. Rakibin önde yetenekli, oyuncu eksiltebilecek, sonuç alabilecek futbolcuları vardı. Çok alan bırakmadan oynamaya çalıştık. Bugün fazla oyuncu alternatifimiz yoktu. Çok eksik geldik, yorgunuz da." diye konuştu.

Maç takvimini eleştiren Bulak, "Pazar maç, çarşamba maç... 7 saat yolculuk yapıp Denizli'ye gideceğiz, pazar günü yine maç oynayacağız. Bu oyunculara bu kadar yüklenilmemesi lazım. Bugün üç çocuğumuzu iğneyle oynattık. Programı yaparken daha dikkatli olmak lazım." şeklinde görüş belirtti.

Deprem nedeniyle ligden çekilen Adanaspor ve Yeni Malatyaspor'un transfer yapamayan oyuncularının bulunduğuna değinen Bulak, "Transfer yasağı olan takımlara bu oyuncular dağıtılsın. Hem bu takımları rahatlatalım hem de bu oyuncuları futbol dünyasına katalım." önerisinde bulundu.

Bulak, üç puan silme cezası aldıklarını hatırlatarak, "Şu an o kazanılmış üç puanımız da olsaydı barajın dışında kalacaktık, bize moral olacaktı. Puan puandır. Onlar da üzülmesin. Bir puan bu ligde çok önemli. İnşallah önümüzdeki haftalarda istediğimiz puanları alırız ve ligde kalan takım oluruz." ifadelerini kullandı.

 
İlk Yorumu Sen Yaz
code
Tercüme