Gençlerbirliği
Giriş Tarihi : 03-10-2022 22:22   Güncelleme : 03-10-2022 22:24

Gençlerbirliği’nden ilginç ziyaret

Gençlerbirliği’nden ilginç ziyaret

Gençlerbirliği Başkanı Niyazi Akdaş ve beraberindeki heyet, “Gençlerbirliği Plus 2023” yeni nesil kulüp yönetimi, pazarlama ve iş birliği projesi oluşumu adına Anadolu Grubu’nu ziyaret etti.

25 Eylül’de yapılan Olağanüstü Genel Kurulun ardından yeniden başkanlığa seçilen Niyazi Akdaş ve yönetim kurulu, Anadolu Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Özilhan’ı ziyaret etti. Gerçekleştirilen ziyarette; Gençlerbirliği Başkan Vekili Kubilay Güvenç, Divan Başkan Vekili Selçuk Irgıt, eski milli basketbolcu işadamı Murat Şamil Şen, Anadolu Efes Spor Kulübü Genel Müdürü eski milli basketbolcu Alper Yılmaz da yer aldı. Gençlerbirliği Spor Kulübü gelişimi, markalaşması, "Gençlerbirliği Plus 2023" yeni nesil kulüp yönetimi, pazarlaması ve işbirliği projesi oluşumu konusunda olası işbirliği ve desteği adına sıcak bir görüşme gerçekleşti.

Ziyaret sonrası Gençlerbirliği Başkanı Niyazi Akdaş, arkasında ‘Tuncay Özilhan’ yazılı 38 numaralı Gençlerbirliği formasını Anadolu Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Özilhan’a takdim etti. 

 
Yetginer MaydaYetginer Mayda

Admin