Gençlerbirliği
Giriş Tarihi : 10-11-2022 22:27   Güncelleme : 10-11-2022 22:28

Gençlerbirliği'nde Niyazi Akdaş Ali Koç ile Arda Güler payını konuştu

Gençlerbirliği'nde Niyazi Akdaş Ali Koç ile Arda Güler payını konuştu

Gençlerbirliği Başkanı Niyazi Akdaş ve yöneticiler Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ile Arda Güler'in satış payı ile ilgili bir görüşme yaptı.

Daha önce  Cumhurbaşkanlığı Külliyesi Sergi Salonu'nda düzenlenen “Şut ve Gol: Türk Futbol Tarihi” Sergisi'nde görüşen Niyazi Akdaş ile Ali Koç bugün yine bir araya geldi.

Ali Koç'un Gençlerbirliği'nin borcunu sorduğu ve "Değerlendirip size döneceğiz" dediği ifade edildi.

Kulüpten yapılan açıklamada Gençlerbirliği Başkanı Niyazi Akdaş ve beraberindeki heyet, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’u ziyaret ettiği ifade edildi.
 
Gençlerbirliği Başkanı Niyazi Akdaş, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’u Şükrü Saracoğlu Stadyumu’nda ziyaret ederek fikir alışverişinde bulundu. Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleştirilen görüşmede Gençlerbirliği Başkan Vekili Kubilay Güvenç, Altyapıdan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Cem Karakaşoğlu, Sosyal Projelerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Şanser Kadooğlu, Fenerbahçe Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi Mehmet Dereli, Fenerbahçe Yönetim Kurulu Yedek Üyesi Özgür Özaktaç da yer aldı.

Gençlerbirliği Başkanı Niyazi Akdaş, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’a arkasında adı ve soyadının yazılı olduğu 6 numaralı Gençlerbirliği’nin 100. yıl özel formasından takdim etti.

Yetginer MaydaYetginer Mayda

Admin