Gençlerbirliği
Giriş Tarihi : 22-09-2022 23:59   Güncelleme : 23-09-2022 00:00

Gençlerbirliği'nde izin bitti çalışmalara tam kadro devam…

Gençlerbirliği'nde izin bitti çalışmalara tam kadro devam…

Gençlerbirliği’nde maç eksiği bulunan oyuncular U19 takımıyla hazırlık maçı oynarken takımın diğer oyuncuları antrenmana çıktı.

Denizlispor maçında uzun süreli forma giyen oyuncuların da izinden dönmesiyle başkent ekibi bugün tam kadro çalıştı. Denizlispor maçında uzun süreli forma giyen ve izinden bugün dönen oyuncular, kulüp antrenörlerinden Medet Coşkun yönetimindeki antrenmana ısınma koşusuyla başladı. Lastik egzersizleriyle devam eden antrenmanda daha sonra saha kenarına kurulu istasyonlarda koordinasyon ağırlıklı çalışmaya geçildi. Antrenman 5’e 2 top kapma oyunuyla son buldu.

Denizlispor maçında kısa süreli oynayan ve forma şansı bulamayan oyuncular ise bugün U19 takımıyla antrenman maçı yaptı. 1-1’lik eşitlikle son bulan karşılaşmada A takımının golünü Volkan Koç atarken U19 takımının golünü ise İ.Baran Kayıkçı kaydetti.
Gençlerbirliği A takımı sahaya; Onur Alp, Ahmet Enes, Hüseyin Can, Kemal (Mustafa), Serkan (Volkan), Ataberk, Göktuğ, Baran, Gökhan Altıparmak, Kağan, Arda (Berkay) 11’iyle çıkarken U19 takımı ise şu 11’le mücadele etti: Ahmet (İrfan), Volkan, Doğukan, Arda Çağan, Emre (Deniz), Eralp, İ.Baran, Eren (Gökmen), Abdullah, İsmail (Arda), Hacı (Ulaş).

AdminAdmin