Gençlerbirliği
Giriş Tarihi : 14-04-2023 20:04   Güncelleme : 14-04-2023 20:06

Gençlerbirliği'nde 23 Nisan öncesi çocuklara anlamlı hediye

Gençlerbirliği'nde 23 Nisan öncesi çocuklara anlamlı hediye

Gençlerbirliği taraftar grubu GAR 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı öncesi çocuklar için anlamlı organizasyon...

17 Nisan Pazartesi günü Eryaman Stadı'nda Altay'ı ağırlayacak Gençlerbirliği'nin taraftar grubu GAR sol kapalıya gelen 150 çocuğa Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk imzalı 150 adet forma dağıtacak.

Bu konuda yapılan açıklama şöyle:

23 Nisanda Sahibini bekleyen 100.yıl Formaları 

FORMALAR GELECEĞİN KIRMIZI KARALARINI BEKLİYOR

Son maçlarda tribünlerde sayısı giderek artan ve tribünümüzün, kulübümüzün, Cumhuriyetimizin geleceği olan kırmızı karalı çocuk taraftar-larımıza bir sürprizimiz var. Pazartesi günü Eryaman Stadı'nda oynayacağımız Altay maçında sol kapalı tribününde takımımıza beraber destek vereceğimiz çocuk taraftarlarımıza, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı vesilesiyle Cumhuriyetimizin ve kulübümüzün değerlerinin harmanlandığı ve 100.yılımıza özel olarak tasarla-nan Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk imzalı 150 adet forma grubumuz tarafından hediye edilecek. Tek amacımızın kulübümüze destek olmak olduğu bugünlerde geleceğimiz olan çocuklarımız' pazartesi günü sol kapalı tribününe takımımızı ve oyuncu-larımızı beraber ateşlemeye davet ediyoruz. 

ÇOCUKLAR GELECEĞİMİZDİR, GELECEĞİMİZE SAHIP ÇIKALIM 


 

Yetginer MaydaYetginer Mayda

Admin