Gençlerbirliği
Giriş Tarihi : 02-11-2022 20:33   Güncelleme : 02-11-2022 20:35

Gençlerbirliği, Spor Toto 1. Lig Kulüp başkanlarını ağırladı

Gençlerbirliği, Spor Toto 1. Lig Kulüp başkanlarını ağırladı

Cumhuriyet’in 100. yılı etkinlikleri kapsamında düzenlenen "Şut ve Gol: Türk Futbol Tarihi Sergisi"nin davetlisi Spor Toto 1. Lig kulüp başkanları, sergi öncesi Gençlerbirliği’nin misafiri oldu.

Gençlerbirliği, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi Sergi Salonu'nda, Cumhuriyet'in 100. yılı etkinlikleri kapsamında düzenlen "Şut ve Gol: Türk Futbol Tarihi Sergisi"nin açılışına davetli olan Spor Toto 1. Lig kulüp başkanlarını ağırladı. Sergi öncesi, Gençlerbirliği Spor Kulübü Başkanı Niyazi Akdaş’ın davetlisi olarak İlhan Cavcav Tesisleri’nde bir araya gelen 1. Lig kulüp başkanları, yenilen öğlen yemeğinde 1. Lig kulüplerinin yaşadığı genel sıkıntılara yönelik fikir alışverişinde bulundu.

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi Sergi Salonu'ndaki "Şut ve Gol: Türk Futbol Tarihi Sergisi"ne davetli olan Spor Toto 1. Lig kulüpleri başkanları, yemek bitiminde ise Gençlerbirliği’nin 100. yılı için tasarlanarak yeni dizayn edilmiş takım otobüsünün önünde hatıra fotoğrafı çektirdi. 1. Lig kulüp başkanları daha sonra Gençlerbirliği takım otobüsüyle Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’ne geçti.   

 
AdminAdmin