Geçen hafta aldığı galibiyet sonrası ligde kalmayı büyük oranda garantileyen Gençlerbirliği Bandırmaspor deplasmanında aldığı beraberlikle sezonu tamamladı.
21. dakikada Soukou'nun golüyle yenik duruma düşen Gençlerbirliği 53. dakikada Abdullah Durak'ın golüyle beraberliği yakaladı.
Gençlerbirliği bu beraberlikle puanını 38'e çıkardı ve sezonu 15. sırada tamamladı.
Çerez politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez kullanmaktayız. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul etmiş olacaksınız. Çerez Politikası