Gençlerbirliği
Giriş Tarihi : 29-08-2022 22:22   Güncelleme : 29-08-2022 22:41

Gençlerbirliği-Pendikspor maçında artakalanlar

Gençlerbirliği-Pendikspor maçında artakalanlar

Gençlerbirliği Spor Toto 1.lig'in 3. haftasında Pendikspor'a evinde yenilirken Eryaman Stadı'nda bir çok ilke imza atıldı.

Futbolcular sahaya geçtiğimiz günlerde kaybettiğimiz 1961 - 1966 yılları arasında Gençlerbirliği'nde oynamış olan milli takım oyuncusu 'Asker Özkan' lakaplı Özkan Gürgün ile amansız bir hastalığa yenilen Gençlerbirliği taraftarı Rasim Sevimay'ın resimlerinin yer aldığı tişörtlerle çıktılar.

Taraftardan sorumlu yönetici İsmet Beltan'ın gayretleri ile kulüp ile bütünleşen Atatürk Lisesi,  Şehit Oğuzhan Yaşar Anadolu Lisesi ve Hayme Ana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi reklam alanlarında yansıtıldı.

Gençlerbirliği-Pendikspor maçını yöneten Reşat Onur Coşkunses'in kötü yönetimi taraftarın tepkisini çekerken bir genci hakeme kırmızı kart göstermesi Gençlerbirliği Basın Danışmanı Erhan Doğan'ın fotoğrafına yansıdı.

Gençlerbirliği'nin bu sezon başlattığı ve Eryaman Stadı'na 1923. sırada giren taraftarlara hedeye edeceğini duyurduğu ilk imzalı forma sahibini buldu. Forma talihlisi Sinem Ok olurken formasını oğluna giydirdi.


 

AdminAdmin