19 Temmuz 2024 Cuma
ads
DOLAR 33.11 ₺
EURO 36.06 ₺
STERLIN 42.81 ₺
G.ALTIN 2,576.13 ₺
BTC 64,165.32 $
ETH 3,426.23 $
BİST 11,126.17

Gençlerbirliği'nde Osman Sungur da adaylığını açıkladı

Gençlerbirliği 3732
Yayınlama: 2 Mart 2024 Cumartesi 12:40 Kaynak: Haber Merkezi

Gençlerbirliği'nde eski yönetici Osman Sungur yarın yapılacak genel kurul öncesi adaylığını açıkladı.

Gençlerbirliği'nde Osman Sungur da adaylığını açıkladı

Gençlerbirliği'nde eski yönetici Osman Sungur yarın yapılacak genel kurul öncesi adaylığını açıkladı.

TSYD Ankara Şubesi kanalı ile bir açıklama yapan Osman Sungur şu ifadeleri kullandı:

"Asırlık kulübümüzün kültürüyle beslenmiş, camiamızı, kulübümüzü, kulübümüzün ve camiamızın sahip olduğu değerleri ve futbolu bilen Osman SUNGUR ve ekibi olarak biz Gençlerbirliği sevdalıları, 03.03.2024-Pazar günü yapılacak Olağanüstü Genel Kurulumuzda, başkanlığa ve yönetim kadrolarına adaylığımızı açıklıyoruz.

Günümüzün endüstriyel spor ortamında, kulübümüzü sürdürülebilir sportif başarıya taşıyacak etkin, verimli ve sağlıklı yapıyı tesis etmek istiyoruz. Önümüzdeki süreçte, bilinen tüm iletişim kanallarımızı açarak camiamızın aksayan iletişim olanaklarını güçlendireceğiz. Camiamızın tüm bileşenleri ile fikir alışverişinde bulunabileceğimiz. ortamlar yaratacağız.

Zira biz, Gençlerbirliği'ni karşılıksız sevenlerin daha çok ilgiye ihtiyaç duyduğunu biliyoruz. Gençlerbirliği'miz, yüksek kültür düzeyine sahip hazirunu ve köklü ilkeleriyle ülkemizde şeffaf yönetim anlayışının örnek camiasıdır.

Bu güçlü değerlerin ışığında bizler, uzun yıllara dayanan tecrübemizin yanı sıra, sahip olduğumuz finansal imkanlar, çağdaş ve vizyonel bakış açımızla, asla vazgeçmeyeceğimiz değerleri önceleyerek mevcut sorunları çözmeye ve kulübümüzü her açıdan daha ileriye götürecek projelerimizle "Sevdamız", 100 yıllık çınarımız büyük bir heyecanla yönetmeye hazırız.

HER DAİM VAR OL GENÇLERBİRLİGİM, HAYDİ GENÇLER ...

Haber Resmi

 

İlk Yorumu Sen Yaz
code
Tercüme