18 Mayıs 2024 Cumartesi
ads
DOLAR 32.21 ₺
EURO 35.12 ₺
STERLIN 41.03 ₺
ALTIN 2,500.70 ₺
BTC 66,882.64 $
ETH 3,098.38 $
BİST 10,643.58

Futbolda haftanın programı

FUTBOLTrendyol Süper LigTrendyol 1.LigTFF 2.LigTFF 3.Lig 3172
Yayınlama: 12 Nisan 2024 Cuma 10:33 Kaynak: Haber Merkezi

Futbolda mücadele çeşitli kentlerde oynanacak maçlarla devam edecek.

Futbolda haftanın programı

Futbolda mücadele çeşitli kentlerde oynanacak maçlarla devam edecek.

Program şöyle: 

Süper Lig:

12 Nisan Cuma:

20.00 Trabzonspor-Sivasspor (Papara Park)

13 Nisan Cumartesi:

13.30 Kasımpaşa-Konyaspor (Recep Tayyip Erdoğan)

16.00 Ankaragücü-Gaziantep FK (Eryaman)

19.00 Adana Demirspor-Kayserispor (Yeni Adana)

19.00 Beşiktaş-Samsunspor (Tüpraş)

14 Nisan Pazar:

13.30 Pendikspor-Başakşehir (Pendik)

16.00 Rizespor-Antalyaspor (Çaykur Didi)

16.00 Hatayspor-İstanbulspor (Mersin)

19.00 Fatih Karagümrük-Fenerbahçe (Atatürk Olimpiyat)

15 Nisan Pazartesi:

20.00 Alanyaspor-Galatasaray (Alanya Oba)

Trendyol 1. Lig:

12 Nisan Cuma:

20.00 Manisa FK-Eyüpspor (Manisa 19 Mayıs)

13 Nisan Cumartesi:

13.30 Keçiörengücü-Gençlerbirliği (Aktepe)

16.00 Boluspor-Ümraniyespor (Bolu Atatürk)

19.00 Altay-Çorum FK (Alsancak Mustafa Denizli)

14 Nisan Pazar:

13.30 Tuzlaspor-Göztepe (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

16.00 Şanlıurfaspor-Bandırmaspor (11 Nisan)

19.00 Kocaelispor-Giresunspor (Yıldız Entegre Kocaeli) (Ev sahibi takım seyircisiz)

15 Nisan Pazartesi:

17.00 Erzurumspor FK-Sakaryaspor (Erzurum Kazım Karabekir)

20.00 Adanaspor-Bodrum FK (Yeni Adana)

TFF 2.Lig:

Beyaz Grup:

13 Nisan Cumartesi:

15.00 Yeni Mersin İdman Yurdu-Nazilli Belediyespor (Mersin)

15.00 Esenler Erokspor-Bursaspor (Esenler Erokspor)

15.00 Karacabey Belediyespor-Ankaraspor (Karacabey M.Fehmi Gerçeker)

14 Nisan Pazar:

14.00 1461 Trabzon FK-Bucaspor 1928 (Ortahisar Yavuz Selim)

15.00 Zonguldak Kömürspor-Adıyaman FK (Karaelmas K.Köksal)

15.00 Kırklarelispor-Serik Belediyespor (Kırklareli Atatürk)

15.00 Vanspor-Altınordu (Van Atatürk)

15.00 Diyarbekirspor-Beyoğlu Yeni Çarşı Spor Faaliyetleri (Diyarbakır)

15.00 Afyonspor-Ankara Demirspor (Zafer)

Kırmızı Grup:

13 Nisan Cumartesi:

15.00 Menemen FK-İskenderunspor (Menemen İlçe)

15.00 Sarıyer-Düzcespor (Yusuf Ziya Öniş)

14 Nisan Pazar:

15.00 Denizlispor-68 Aksaray Belediyespor (Denizli Atatürk)

15.00 Somaspor-Uşakspor (Soma Atatürk)

15.00 Iğdır FK-Belediye Derincespor (Iğdır Şehir)

15.00 Kastamonuspor-Amed Sportif Faaliyetler (Gazi)

15.00 İnegölspor-Karaman FK (İnegöl İlçe)

15.00 Fethiyespor-Isparta 32 Spor (Fethiye İlçe)

15.00 24 Erzincanspor-Arnavutköy Belediyespor (Erzincan 13 Şubat Şehir)

TFF 3. Lig:

1. Grup:

14 Nisan Pazar:

15.00 Gümüşhane Sportif Faaliyetler-Aliağa Futbol (Gümüşhane Yenişehir)

15.00 Ayvalıkgücü Belediyespor-Kırıkkalegücü Futbol SK (Ayvalık Hüsnü Uğural)

15.00 Mardin 1969 Spor-Kepezspor (Mardin 21 Kasım)

15.00 Tarsus İdman Yurdu-Edirnespor (Tarsus Burhanettin Kocamaz)

15.00 Malatya Arguvan SK-İnegöl Kafkas SK (Arguvan İlçe)

15.00 Artvin Hopaspor-Karabük İdman Yurdu (Arhavi İlçe)

15.00 Küçükçekmece Sinop SK-Talasgücü Belediyespor (Küçükçekmece 100. Yıl)

2. Grup:

14 Nisan Pazar:

15.00 Pazarspor-Turgutluspor (Pazar İlçe)

15.00 Amasyaspor-Batman Petrolspor (12 Haziran)

15.00 Eynesil Belediyespor-Ergene Velimeşespor (Eynesil İlçe)

15.00 Sapanca Gençlikspor-Silifke Belediyespor (Sapanca Atatürk)

15.00 Hacettepe 1945 SK-Elazığspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

15.00 Kemerkent Bulvarspor-Karşıyaka (Bulvar Mimar Kubilay Köse)

15.00 Efeler 09 Spor-Anadolu Üniversitesi (Ahmet Yaşar Kocabıyık)

3. Grup:

14 Nisan Pazar:

15.00 Darıca Gençlerbirliği-Kuşadasıspor (Darıca İlçe)

15.00 Erbaaspor-Ağrı 1970 SK (Erbaa İlçe)

15.00 Büyükçekmece Tepecikspor-Akhisarspor (Tepecik Şenol Güneş)

15.00 Bornova 1877 Sportif Yatırımlar-Belediye Kütahyaspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)

15.00 Fatsa Belediyespor-Silivrispor (Fatsa İlçe)

15.00 Sivas Dört Eylül-1922 Konyaspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu)

15.00 Osmaniyespor-Bayburt Özel İdarespor (7 Ocak)

4. Grup:

14 Nisan Pazar:

15.00 Alanya Kestelspor-Orduspor 1967 (Alanya Milli Egemenlik)

15.00 Muş 1984 Muşspor-Siirt İl Özel İdaresi (Muş Şehir)

15.00 23 Elazığ FK-Sultanbeyli Belediyespor (Elazığ Doğukent)

15.00 Nevşehir Belediyespor-Çankaya SK (Nevşehir Gazi)

15.00 Çatalcaspor-Sebat Gençlikspor (Çatalca İzzettin)

15.00 Bursa Yıldırımspor-Adana 1954 FK (Minareli Çavuş Spor Tesisleri)

15.00 Balıkesirspor-Tokat Belediye Plevnespor (Balıkesir Atatürk)

Turkcell Kadın Futbol Süper Ligi:

14 Nisan Pazar:

12.00 1207 Antalyaspor-Fatih Vatanspor (Zeytinköy 2 numaralı saha)

12.00 Adana İdmanyurduspor-Trabzonspor (Muharrem Gülergin Futbol Sahası)

12.00 Ataşehir Belediyespor-Gaziantep Asyaspor (İBB Esatpaşa)

13.00 Fenerbahçe-Amed Sportif Faaliyetler (Dereağzı Lefter Küçükandonyadis Tesisleri)

13.00 ALG Spor-Fatih Karagümrük (Batur)

13.30 Hakkarigücüspor-Beşiktaş (Merzan Şehir)

14.00 Karadeniz Ereğli Belediyespor-Beylerbeyi SK (Şehit Vefa Karakurdu)

14.00 Ankara Büyükşehir Belediyesi FOMGET-Galatasaray (Osmanlı)

İlk Yorumu Sen Yaz
code
Tercüme